Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.02.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2062 / 2090
Чи вважається юридична особа суб'єктом господарювання з виключним правом на надання комунальних послуг на підставі відсутності конкуренції з технічних причин, в розумінні Закону Україні «Про публічні закупівлі», що може бути підставою для заключення договору без застосування електронної системи закупівель незалежно від суми закупівлі відповідно до Рішення виконавчого комітету ЗМР від 28.10.2019 року №468 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з вивезення побутових відходів на території міста Запоріжжя» та Рішенням Запорізької міської ради від 29.01.2020 року №46 «Про визначення на конкурсних засадах юридичної особи, яка здійснюватиме збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами на території міста Запоріжжя» де було визначено цю юридичну особу, як таку, що здійснюватиме збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами на території міста Запоріжжя строком на 10 років? Та чи є підстави для застосування процедури закупівлі, такої як процедура «відкриті торги з особливостями» для відбору постачальників комунальних послуг з поводження з побутовими відходами на певній території, а саме у м. Запоріжжя та чи не є вибір даної процедури порушенням ЗУ «Про відходи»?
Відповідь
20.02.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2030 / 1957
Відповідно до абзацу 3 п.44 Особливостей, переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує 4 дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати документи замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 3,5,6 і 12 частини першої та частиною другою статті 17 Закону. Враховуючи, що четвертий день припадає на вихідні (неділя), переможець надає документи на наступний день (понеділок). Чи має Замовник відхилити таку пропозицію?
Відповідь
15.02.2023 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2640 / 2680
Доброго дня. Замовником було відмінено тендер в зв'язку з неможливістю усунення порушення.Подана скарга до АМКУ рішення якого було скасувати відміну. Чи можна надавати учаснику на виправлення 24 год. Якщо така можливість уже надавалась без зазначення документа (який вимагається т.д).
Відповідь
14.02.2023 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1890 / 1918
Доброго дня ! Чи потрібно затверджувати протокольним рішенням уповноваженої особи публікацію звіту про договір про закупівлі укладений без використання електронної системи закупівель для закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою ніж 1,5 млн гривень,
Відповідь
09.02.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2390 / 2401
Наразі, публічні закупівлі регулюються Законом України «Про публічні закупівлі» ( далі – Закон)з урахуванням Особливостей, які затверджені, Постановою Уряду № 1178 від 12.10.2022 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”( далі - Особливості). У пункті 14 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Уряду від 12.10.2022 № 1178, встановлено, що закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або в разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля включається до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону Згідно зі статтею 4 Закону закупівлю здійснюють відповідно до річного плану, який безоплатно оприлюднюється замовником в електронній системі закупівель протягом 5 робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього. У замовників публічних закупівель виникають питання та ТОВ «Тендерне Агенство Радник» звертаєтся до вас за роз’ясненням щодо планування: Як правильно при внесенні змін до річного плану: замовник публікує зміни до річного плану (вносить новий рядок плану) або публікує оновлений річний план? Наприклад замовник публікував план на проведення відкритих торгів, але вони не відбулися через відсутність учасників. Замовник може укласти «прямий договір» керуючись підпунктом 6 пункту 13 Особливостей. Замовнику потрібно створити новий рядок плану? Яке визначення буде правильним публікація річного плану чи зміни до річного плану?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2