Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7610 / 7187
Згідно п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. Згідно ч. 1 ст. 25 Закону документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Запитання: якщо замовником визначено окремі частини предмету закупівлі (лоти), а учасник процедури закупівлі подає пропозицію щодо декількох лотів, чи повинен такий учасник завантажувати всі документи тендерної пропозиції, що вимагаються згідно тендерної документації (довідки про відповідність вимогам ст. 16-17 Закону, тощо), до кожного лоту окремо? Відповідно чи повинен замовник відхилити тендерну пропозицію учасника щодо окремого з декількох лотів, якщо за таким лотом учасником не завантажено відповідних документів тендерної пропозиції, але при цьому учасником завантажено всі необхідні документи щодо іншого лоту (лотів), згідно якого (яких) учасником подано тендерну пропозицію, та такі документи у повній мірі відповідають вимогам тендерної документації, підтверджують відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, тощо?
Відповідь
02.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6943 / 6957
Доброго дня! Очікувана вартість pfregsdks робіт 40 млн. гривень.(що менше ніж 5 150 тис. євро) Чи може Замовник оголосити відкриті торги з додатковим оприлюдненням оголошення анлійською мовою (по схемі "європейські торги")? Чи буде це порушенням Закону України "Про публічні закупівлі"? З повагою, Валерій Ігнатенко
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5390 / 5254
Добрий день! Просимо надати методологічну допомогу та відповідь на наступне питання. У статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), міститься вичерпний перелік підстав для відхилення тендерних пропозицій. Так в пп.4 п.1 ст. 30 Закону зазначено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника якщо вона не відповідає умовам тендерної документації. При проведені Замовником відкритих торгів за результатами аукціону визначено пропозицію з найменшою ціною, підстав щодо відхилення її по ст. 16 та 17 Закону в Замовника не має, при перевірці відповідності товару умовам визначеним в Інформації про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі виявлено відсутність одного документу, який вимагався замовником, а саме будь-якого підтвердження від виробника товару, що постачається, на право постачальника розповсюджувати даний товар. У всьому іншому (у тому числі технічні параметри та можливості товару, що пропонується)відповідають вимогам замовника. Питання: Чи повинен Замовник в даному випадку відхилити пропозицію учасника, що має наймешу ціну, як таку що не відповідає умовам тендерної документації чи повинен прийняти його пропозицію вважаючі відсутність такого документу не суттєвим, та не впливаючим в цілому на відповідність товару технічним вимогам?
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6261 / 6093
Прошу надати роз'яснення з наступного питання: чи є підставою для відхилення пропозиції учасника на етапі розгляду пропопозицій (так званої пре-кваліфікації) у разі завантаження у складі пропозиції документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону (наявність досвіду виконання аналогічних договорів), та визначення їх КОНФІДЕНЦІЙНИМИ. Визначення документів конфіденційними було обгрунтоване учасником.
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7043 / 6993
Чи наявний нормативний документ, який встановлює розмір мінімального кроку аукціону під час проведення відкритих торгів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2