Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7123 / 6798
Ціна за одиницю товару (природний газ)з кінця жовтня зросла більше ніж на 20% у порівнянні із ціною узгодженої на момент укладання договору. Виконавець надав один висновок торгово-промислової палати, що підтверджує зростання ціни більше ніж на 20% від 01.11.2016 та другий висновок з торгово промислової палати від 22.11.2016 в якому засвідчується аналогічний діапазон цін. Також надано пропозицію внесення змін до договору шляхом укладання 2х додаткових угод. Тобто, в порівнянні із ціною договору ціна дійсно зросла більше ніж на 20%, але два висновки торгово-промислової палати засвідчують одномоментне зростання ціни. Виникає запитання: чи має право замовник вносити зміни до договору шляхом укладання 2х додаткових угод, почергово збільшуючи ціну за одиницю товару в сумі не більше ніж на 20%? Якою має бути ціна за одиницю товару в акті приймання-передачі, якщо протягом місяця буде узгоджено дві ціни, при тому, що в межах листопада коливання ціни не було?
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7291 / 7334
Замовник проводить процедуру відкритих торгів, предмет закупівлі передбачає специфікацію яка включає 1500 найменувань. За результатами аукціону Переможець надає пропозицію, яка по сумі відрізняється від пропозиції аукціону. Причому в меншу сторону.Чи має право Замовник укласти договір з Переможцем на суму, яка є меншою від суми,зазначеній в результатах аукціону.?
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6195 / 6065
Чи може замовник встановлювати в ТД такі кваліфікаційні вимоги: 1) наявність в керівника проекту досвіду в сфері надання послуг, аналогічній предмету закупівлі не менше 15 років. 2) наявність в учасника досвіду в супроводженні більш ніж 20-ти угод аналогічних предмету закупівлі. 3) підтвердження участі в проведенні угод аналогічних предмету закупівлі, за якими відбулося підписання документів для їх завершення на території Європейського Союзу, протягом попередніх 5-ти років і загальна сума таких угод повинна перевищувати певну суму.
Відповідь
05.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6612 / 6502
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), оголошення № UA-2016-11-18-001303-c, Головний сервісний центр МВС (далі – ГСЦ МВС) у листопаді 2016 року розпочав процедуру закупівлі товару за предметом: «Машини обчислювальні, частини та приладдя до них – за кодом ДК 016:2010 – 26.20.1 (лазерні принтери – за кодом ДК 021:2015 – 30200000-1), (пристрій для друку)». Кінцевий строк подання тендерних пропозиціє становив 05.12.2016 об 10 год. 00 хв. 25.11.2016 об 09 год. 32 хв. фізична/юридична особа звернулось із питанням щодо вищевказаної закупівлі, а саме: «24.11.16 у Вас був аналогічний аукціон UA-2016-11-07-001314-c Ця закупівля є повторною від того аукціону чи Ви додатково закупаєте ще 300 од БФП ?». Відповідно до частини третьої статті 23 Закону Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення щодо тендерної документації та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону. За думкою ГСЦ МВС, вищевказане звернення не є по суті запитанням по роз’ясненню щодо тендерної документації та Замовник не повинен надавати та оприлюднювати роз’яснення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. ГСЦ МВС 30.11.2016 об 17 год. 49 хв. через Кабінет на авторизованому електронному майданчику «Е-tender» (адреса в мережі Інтернет – https://bid.e-tender.biz/) в електронній системі закупівель «Prozorro» намагався надати відповідь на звернення, але електронна система закупівель «Prozorro» не прийняла нашу відповідь, та система надала наступне роз’яснення: «Увага! Виникли помилки експорту відповіді до ЦБД». Прошу врахувати, що ГСЦ МВС своєчасно надавав відповідь на звернення в електронній системі закупівель «Prozorro». Прошу надати роз’яснення: - щодо надання Замовником відповідей на звернення фізичних/юридичних осіб, які не є по суті запитанням щодо роз’ясненню до тендерної документації; - яким чином рахується перебіг строків у нашому випадку, протягом якого Замовник повинен оприлюднити роз’яснення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Відповідь
03.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5302 / 5212
Управлінням капітального будівництва була проведена процедура відкритих торгів з закупівлі робіт, очікувана вартість яких не повинна була перевищувати 65 млн. грн. Було заявлено дві тенедерні пропозиції. Після аукціону система розтавила участників відповідно до Закону. Під час дослідження документів на їх відповідність ст.ст. 16 та 17 Закону, одна тенедерна пропозиція була відхилена, а за результатом розгляду другої - виявлено намір укласти договір. Після підписання договору та формування звіту, він був переданий для реєстраціїї казначейській службі. В реєстраціїї договору відмовлено з посиланням на п. 5 ст. 28: якщо за результатами розгляду ТП до оцінки допущено ТП меньше ніж двох участників, процедура закупівель відміняється. На думку Замовника правила цього пункту повинні застосовуватись якщо очікуванна вартість закупівлі відповідає п. 4 ст. 10 Закону. Просимо надати розяснення з цього питання та висловити свою думку щодо дій казначейської служби.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2