Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.07.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
464 / 500
Чи має право Замовник брати до розгляду документи, які були завантажені Учасником процедури закупівлі після закінчення терміну подачі документів?
Відповідь
16.09.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
440 / 436
Замовник - Державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області» (далі – ДП «МДЗО») звертається до Вас з наступного питання. Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 710 (далі наказ №710) затверджено перелік формальних помилок. По тексту наказу №710 йдеться про помилки в інформації/документах, поданих учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції. Відповідно до пункту 19 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі –Закон) формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме - технічні помилки та описки. Частиною 16 статті 29 Закону передбачено, що якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Відповідно до частини 9 статті 26 Закону Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або невиправлення учасниками виявлених невідповідностей. Однак, згідно з частиною 8 статті 26 Закону Учасник процедури закупівлі має право внести зміни до своєї тендерної пропозиції або відкликати її до закінчення кінцевого строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються, якщо вони отримані електронною системою закупівель до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Тобто, з урахуванням положень Закону, уточнені або нові документи, які завантаженні Учасником через електронну систему закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей, не є змінами до тендерної пропозиції Учасника або її частиною. З огляду на зазначене вище, чи має право Замовник при розгляді уточнених або нових документів, які завантаженні Учасником через електронну систему закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей, керуватися положеннями наказу №710, а саме технічні помилки та описки, допущені Учасником в цих документах, визначити формальними помилками відповідно до цього наказу?
Відповідь
21.07.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
434 / 432
Добрий день. Підскажіть будь ласка, чи потрібно проводити тендерну процедуру для придбання квартир для внутрішньо переміщених осіб.
Відповідь
25.10.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
411 / 430
Після укладання договору (відкриті торги) про закупівлю електричної енергії ціна декілька разів підвищувалась, таким чином вартість договору використалась раніше кінцевого терміну договору. Яким чином продовжити закупівлю електричної енергії, щоб не закуповувати її у постачальника "останньої надії"?
Відповідь
01.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
340 / 320
чи правомірною є відхилення пропозиції виключно з підстав неподання "документа щодо підтвердження повноважень посадової особи, яка надає право підпису документів пропозиції та право на укладення договору (наказ, протокол загальних зборів або довіреність)", якщо учасником є ФОП (не юридична особа). Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2