Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1451 / 1497
Ми ЦОВВ, відповідно до розпорядження КМУ №846-р, з 1 січня наступного року ми зобов'язані закуповувати електроенергію виключно через ЦЗО (ДУ «Професійні закупівлі»). В ЦЗО мене проінформували, що з 1 січня вони лише проводять тендера. Хто буде постачати електроенергію з 1 січня до моменту, коли вони завершать закупівлю, відповіді не було надано. Діючий договір на постачання електроенергії з постачальником універсальних послуг закінчується 31 грудня. Подовжити на 20% його неможливо, бо пунктом 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» жорстко встановлено термін надання універсальної послуги бюджетникам - до 31 грудня 2020 року. Укласти в грудні договір на січень неможливо, бо в Казні його зареєструвати можна лише з 2 січня, а там вже діє 846 розпорядження. Як можливо організувати постачання електроенергії в січні ?
Відповідь
28.07.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1439 / 1450
Доброго дня! Державне казначейство вимагає справку чи довідку проте що підприємство Солід Брік має право надавати послуги та роботи до 200 тис грн так як засновником цьооо підприємства є ГО осіб з інвалідність Динамічно до змін. Що це за довідка чи справка і хто її видає, і чи потрібна вона . Дякую
Відповідь
16.09.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1431 / 1392
Замовник - Державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області» (далі – ДП «МДЗО») звертається до Вас з наступного питання. Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 710 (далі наказ №710) затверджено перелік формальних помилок. По тексту наказу №710 йдеться про помилки в інформації/документах, поданих учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції. Відповідно до пункту 19 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі –Закон) формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме - технічні помилки та описки. Частиною 16 статті 29 Закону передбачено, що якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Відповідно до частини 9 статті 26 Закону Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або невиправлення учасниками виявлених невідповідностей. Однак, згідно з частиною 8 статті 26 Закону Учасник процедури закупівлі має право внести зміни до своєї тендерної пропозиції або відкликати її до закінчення кінцевого строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються, якщо вони отримані електронною системою закупівель до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Тобто, з урахуванням положень Закону, уточнені або нові документи, які завантаженні Учасником через електронну систему закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей, не є змінами до тендерної пропозиції Учасника або її частиною. З огляду на зазначене вище, чи має право Замовник при розгляді уточнених або нових документів, які завантаженні Учасником через електронну систему закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей, керуватися положеннями наказу №710, а саме технічні помилки та описки, допущені Учасником в цих документах, визначити формальними помилками відповідно до цього наказу?
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1419 / 1448
Чи може Замовник торгів під час складання тендерної документації для закупівлі мийних засобі,в технічному завданні написати конкретне найменування продукції (наприклад DOVE мило чи еквівалент)? При цьому аби не допускати обмеження конкуренції конкретним видом товару. Зазначити, що учасники мають право надати еквівалент продукції який вимагає Замовник при цьому якість має бути не гіршою. З метою, щоб учасники закупівлі мали змогу встановити примірну якість яку хоче закупити замовник торгів.
Відповідь
14.09.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1418 / 1470
У звязку, з устанніми змінами законодавства, Антисептиики, маски, дезінфектори, на суму більше 200 тис грн.(а саме близько 1 млн грн) - проводяться за спрощеною процедурою, чи у формі відкритих торгів, станом на вересень 2021 року?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2