Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.04.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8041 / 7191
Замовником проведено процедуру відкриті торги, яка не відбулась, через відсутність учасників. У разі здійснення нової закупівлі за цим кодом, за тим самим товаром та на ту саму суму -чи потрібно опубліковувати новий Річний план під нову процедуру або достатньо попередньо оприлюдненого плану под початкову процедури.
Відповідь
19.04.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6932 / 6581
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення з наступного питання. Державний заклад надає в оренду приміщення та отримує від орендарів відшкодування вартості комунальних послуг. Відповідно, є суми, які проходять через казначейство та бухгалтерію як "зменшення касових видатків". Тобто, у закладі на рахунку протягом року з'являються вільні кошти. Якщо заклад хоче використати ці кошти на закупівлю товарів, робіт або послуг, чи повинен тендерний комітет закладу включати такі суми до річного плану та додатків до річного плану, які оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу?
Відповідь
18.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5763 / 5579
Чи дозволяється проведення переговорних процедур,по одному і тому ж коду (теплова енергія) не по лотам,а кожну процедуру окремо, якщо різні постачальники і різні адреси отримання товару?
Відповідь
07.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6876 / 6451
1. Річним планом закупівель протягом 2017 року передбачена закупівля Послуг з організації майстер-класів, семінарів та святкових заходів за ДК 021:2015 79950000-8 на суму 6 371 887,00 грн. Відповідно до ч. 4 ст.10 Закону, оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг - 133 тисячам євро. Якщо протягом року планується проведення процедур закупівлі для організації окремих святкових заходів, розмір бюджетного призначення на проведення кожного з яких не буде перевищувати 133 тисячі євро, чи потрібно додатково оприлюднювати оголошення про проведення процедури закупівлі англійською мовою? 2. На початку 2017 року юуло проведено закупівлю послуг на суму 3 600 000,00 грн.(що на день оприлюдення оголошення не перевищувало 133 тисячі євро). На даний момент виникла потреба у додатковій закупівлі аналогічних послуг на суму 400 000,00 грн. Чи потрібно в даному випадку додатково оприлюднювати оголошення про проведення процедури закупівлі англійською мовою при закупівлі аналогічних послуг на суму 400 000,00 грн?
Відповідь
05.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5904 / 5880
У січні місяці поточного року було проведено переговорну процедуру та укладено договір з теплопостачальною організацією-монополістом на закупівлю послуг центрального опалення офісного приміщення.Сума договору складає 344 тис. грн. З причини відсутності на той час необхідних розрахунків та схем розподілу мереж, в договір не було включено послуги гарячого водопостачання. На теперішній час казначейська служба не реєструє прямий договір постачання гарячої води на суму 1тис. грн. без проведення переговорної процедури.Причина відмови:предмети закупівель мають однакові коди Державного класифікатора, тому порушується вимога ст.2 Закону«Про публічні закупівлі», відповідно до якої забороняється поділ предмета закупівлі на частини.Чи повинні ми проводити переговорну процедуру щодо гарячого водопостачання на суму 1 тис. грн.,якщо за цим кодом раніше проведена переговорна процедура з постачальником-монополістом?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2