Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7002 / 6795
Добрий день. Чи необхідно оприлюднювати додаток до річного плану, якщо спмого річного плану немає (тобото жодна закупівля не перевищує сум встановлених ст. 2 Закону про публічні закупівлі)?
Відповідь
22.01.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6773 / 6476
Доброго дня! Законом України "Про публічні закупівлі" не встановлено терміну затвердження додатку до річного плану, встановлено тільки термін оприлюднення затвердженого плану. Наразі невідомі терміни здійснення закупівель товарів і послуг, які входять до плану, а на електронних майданчиках необхідно вказувати місяць здійснення закупівель. Можливо затверджувати окремі закупівлі, з яких складається план, безпосередньо перед закупівлею?
Відповідь
21.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7884 / 7880
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи можна укласти прямий договір на закупівлю товару до 200 тис.грн. (предмет закупівлі продукти харчування, які необхідні для забезпечення безперебійного харчування) на час проведення відкритих торгів (процедуру розпочали вчасно, але в перший раз торги не відбулися – відсутність учасників, оголосили вдруге), хоча за рік призначення перевищують 200 тис.грн. за відповідним кодом товару? Дякую за відповідь.
Відповідь
19.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6732 / 6558
провели переговорну процедуру закупівлі на теплопостачання за очікуваними показниками. Але обсяг фінансування на установу виявився менше очікуваного. Чи повинні ми відміняти процедуру по ч. 4 ст. 35 закону України "Про публічні закупівлі"? Чи можна укласти договір за результатами закупівлі, а потім додаткову угоду до нього про зменшення обсягів на підставі ст. 36 Закону України 2про публічні закупівлі"?
Відповідь
19.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6842 / 6681
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо відкриті торги (на закупівлю природного газу) не відбулися, у зв'язку з відсутністю достатньої кількості учасників, додаткова угода на 20 % до попереднього договору підписана та часу на проведення повторної процедури відкриті торги не має. Як правильно діяти в такому випадку? Дякуємо.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2