Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6642 / 6324
В грудні 2016 року розпочато переговорну процедуру на предмет закупівлі електроенергії на 2017 рік. В оголошенні помилково вказано строк поставки не з 01.01.2017, а з 01.02.2017. Після завершення процедури укладено договір і в звіті виявлено технічну помилку: строк поставки з 01.02.2017. Як виправити дану помилку?
Відповідь
20.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6876 / 6678
Нами було двічі відмінено відкриті торги по закупівлі природного газу по причині недостатньої кількості учасників. Процедури об'являлися по очікуваній вартості на певний облсяг закупівлі. Після цього застосовуємо переговорну процедуру, але при цьому зменшуємо обсяг закупівлі, так як на момент проведення переговорної процедури вже доведена річна сума коштів, яка нижча від очікуваної вартості. Питання: чи належать обсяги закупівлі товару до технічних та якісних характеристик, які не повинні змінюватися при застосуванні переговорної процедури після відмінидвох попередніх відкритих торгів (пункт 4 статті 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" - далі Закон)? Так в статті 22 ЗЗакону, де йдеться мова про умови складання тендерної документації, обсяги закупівлі зазначаються в пункті 4, а мова про технічні, якісні та кількісні характеристики йдеться у пункті 3 даної статті. Але, навіть, кількісні характеристики - це не є обсяг закупівлі.
Відповідь
19.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6534 / 6484
Якщо при закупівлі газу предмет закупівлі визначався за 5 знаком ДК 021:2015 - 09123000 -7 Природний газ (природний газ) та двічі відмінялись торги через відсутність учасників. Проте на момент відміни других торгів відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 19.12.2016 № 2092 з 17.01.2016 предмет закупівлі уже визначається за 4 знаком основного словника -код ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо . Чи є це зміна предмету закупівлі? Як бути...чи можна застосовувати п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» та проводити переговорну процедуру закупівлі?
Відповідь
18.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
10133 / 9967
Відповідно до положень абзацу 2 Наказу МЕРТ №454 "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі" (Далі - Наказ) з 17.01.2017 товари та послуги визначаються за показником четвертої цифри основного словника на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”. При цьому до момента внесення змін в Наказ визначення предмету передбачалось за показником третьої - п'ятої цифри основного словника. Прошу надати роз'яснення, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, але предмет закупівлі в відкритих торгах визначався відповідно до норм попередньої редакції Наказу, а саме за класифікатором ДК 016:2010 та ДК 021:2015 (за третьою цифрою), чи може замовник провести переговорну процедуру, та визначити предмет закупівлі за четвертою цифрою? Наразі мається на увазі визначення предмету закупівлі за четвертою цифрою відповідно до визначеної в відкритих торгах третьої цифри, наприклад, 09100000-0 — Паливо (відкриті торги), 09130000-9 — Нафта і дистиляти (переговорна процедура).
Відповідь
17.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
10282 / 9880
Добрий день! Просимо пояснити позицію МЕРТУ з наступного питання. По затвердженому зі змінами РПЗ 2017 року у листопаді- грудні 2016 було проведено та двічі відмінено відкриті торги (у зв’язку з відсутністю учасників). У тендерній документації предмет закупівлі визначався за кодом ДК 016-2010 та за третім знаком національного класифікатора ДК 021:2015 (згідно діючого на той час Наказу МЕРТУ №454 від 17.03.2016). Запитання: Чи правомірно провести переговорну процедуру за цим же предметом закупівлі згідно п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням введення у дію 17.01.2017 змін до Порядку визначення предмету закупівлі (Наказ МЕРТУ 19.12.2016 №2092), згідно з яким предмет закупівлі визначається замовником виключно на основі національного класифікатора ДК 021:2015 за показником четвертої цифри, а ДК 016:2010 не використовується при визначенні предмета закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2