Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5107 / 5023
Част.7Ст.28 Закону України « Про публічні закупівлі» передбаченощо замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у частині першій статті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника. Підкажіть будь-ласка, який строк передбачений для перевірки замовником документів наданих переможцем протягом 5 кал.днів на підтвердження підстав, визначених ст. 17 ЗУ? Чи може замовник відхилити пропозицію переможця в період укладання договору враховуючи част.3 ст.32 Закону?
Відповідь
16.05.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4682 / 4442
Другий воєнізований гірничорятувальний загін (Замовник), код ЄДРПОУ 00159367, проводить в електронній системі публічних закупівель «ProZorro» відкриті торги по закупівлі хімічного поглинача вапняного ХП-В (UA -2017-03-20-002122-b). Для участі в аукціоні тендерні пропозиції були подані трьома учасникам, зокрема: учасником №1: ТОВ «ТПО Аріста», учасником №2: ТОВ «Югсервіс» та учасником №3: ТОВ «Донсорб», м.Черкаси, який є виробником товару, що пропонується на аукціоні. Пропозиція учасника №1 була відхилена оскільки не відповідає вимогам тендерної документації замовника. Учасник №2: цінова пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, уклав з Учасником №3, виробником продукції, договір про надання дилерських послуг з купівлі - продажу партії продукції, яка є предметом закупівлі. Відповідно до умов договору (дилерські послуги) учасник №2: - здійснює рекламу продукції виробника; - здійснює продаж купленої продукції за ціною, яка не може перевищувати ціну встановлену виробником; - має право приймати участь в конкурсних торгах, в тому числі у державних закупівлях. Зазначений договір викладений в документах тендерної пропозиції учасника №2. Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» пов’язана особа це особа, яка відповідає будь-якій з таких ознак: юридична особа, яка здійснює контроль над учасником процедури закупівлі або контролюється таким учасником процедури закупівлі, або перебуває під спільним контролем з таким учасником процедури закупівлі. Під здійсненням контролю розуміється можливість здійснення вирішального впливу або вирішальний вплив на господарську діяльність учасника процедури закупівлі безпосередньо або через більшу кількість пов’язаних фізичних чи юридичних осіб, що здійснюється, зокрема, шляхом реалізації права володіння або користування всіма активами чи їх значною часткою, права вирішального впливу на формування складу, результати голосування, а також вчинення правочинів, що надають можливість визначати умови господарської діяльності, надавати обов’язкові до виконання вказівки або виконувати функції органу управління учасника процедури закупівлі, або володіння часткою (паєм, пакетом акцій), що становить не менше ніж 25 відсотків статутного капіталу учасника процедури закупівлі. Згідно припису пункту 7 частини 1 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відмовляє учаснику у участі в процедурі закупівлі, у разі якщо тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та /або членом (членами) комітету з конкурсних торгів уповноваженою особою (особами) замовника. З огляду на вищезазначене просимо надати роз`яснення чи є учасники аукціону, які уклали між собою дилерський договір, пов’язаними особами в розумінні ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі». Просимо Вас надати роз’яснення до 25.05.2017р. (кінцевий термін розгляду тендерної пропозиції учасника).
Відповідь
10.05.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4765 / 4641
Відповідно до ч. 3 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг". Тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. Згідно ст. 25 Закону тендерна пропозиція це все те, що подається учасником до дати розкриття. Оскільки вимога ч. 3 ст. 17 Закону стосується переможця торгів, то документи, які він повинен надати не є частиною тендерної пропозиції. Просимо надати роз'яснення, чи обов'язково документи, що вимагаються ч. 3 ст. 17 Закону для надання переможцем торгів подавати в електронному виді в електронній системі закупівель, чи достатньо надати їх Замовнику у паперовому? Прохання на роз'яснення Мінекономрозвитку від 24.04.2017 № 3304-06/13652-06 не посилатись, воно відповіді на наше запитання не містить.
Відповідь
27.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5185 / 4964
Просимо надати роз'яснення з питання подання документів учасником відповідно до вимог пункту 3 частини першої статті 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» та тендерної документації замовника. Учасником, відповідно до вимог тендерної документації, надано довідку у довільній формі на уповноважену особу представляти інтереси під час проведення процедури закупівля (є довіреність, яка підписана керівником товариства, але якою не встановлено право уповноваженої особи на підписання договору за результатами торгів) щодо не притягнення згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення. При цьому, на керівника підприємства така довідка не надана. Замовник вважає, що директор товариства, як керівник теж є службовою (посадовою) особою Учасника, яка уповноважена представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі (підписувати договір) і у складі тендерної пропозиції також повинна бути відповідна довідка на директора. У зв’язку з цим, Замовник відхилив пропозицію учасника. Чи правомірні дії замовника? Дякую за відповідь.
Відповідь
27.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4344 / 4322
Добрий день! Підскажіть будь ласка, як рахується термін 5 днів для надання переможцем торгів документів що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 Стаття 17 Закону про публічні закупівлі. Рахуються календарні дні чи робочі? Бо через вихідні 1.05 та 2.05 Учасник не встигає вчасно отримати довідки. Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2