Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5431 / 5248
Управлінням захисту економіки в Житомирській області Департаменту захісту економіки Національної поліції України здійснюється моніторінг публічних закупівель. Під час здійснення контролю публічних закупівель співробітники даного Управління пропонують що потрібно внести зміни до технічних вимог до предмету закупівлі та які саме зміни. Чи є данна вимога законною?
Відповідь
23.07.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4490 / 4483
Доброго дня. Секретар тендерного комітету вийшов у декретну відпустку. Як правильно призначити нового секретаря? Та якими документами це потрібно затвердити?
Відповідь
10.07.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
7818 / 7815
Доброї пори, доби. Хочемо провести допорогову процедуру закупівлі щодо закупівлі товару, щодо якого вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис.грн. З метою правильного застосування законодавства про публічні закупівлі у даному випадку, просимо надати роз'яснення щодо наступних питань: 1.В ЗУ "Про публічні закупівлі,зокрема ст.2, вказано,що замовники можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Також у вашому роз'яснені зазначеється, що у разі проведення відбору учасника, у даному випадку, застосовується наказ ДП "ПРОЗОРО" (порядок здійснення допорогових закупівель. Тобто замовнику необхідно прийняти рішення про застосування даного наказу, чи необхідно затвердити подібний в себе?? 2. Відповідно до ст. 2 ЗУ"Про публічні закупівлі" замовник застосовує саме електронну систему для відбору постачальника, тобто в який спосіб, окрім здійснення допорогової закупівлі, якщо в установі не застосовується положення про допорогові закупівлі, замовник може застосовувати електронну систему закупівель??? 3. Також цікавить питання про те, хто приймає рішення щодо застосування допорогової закупівлі, якщо повноваження щодо застосування електронної системи закупівель, у разі якщо вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис.грн., надані тендерному комітету, безповередньо замовник, чи під час планування закупівель тендерний комітет?? 4. Якщо застосовуємо процедуру "допорогові закупівлі", чи необхідно при закупівлі всіх товарів і послуг, щодо яких вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис.грн. замовнику застосовувати дану процедуру, чи замовник має право на власний вибір застосовувати допороги (наприклад щодо одного предмета заупівлі - звіт про укладений договір, а щодо іншого - допорогова закупівля), якщо таке заначити в розпорядчому документі? Зарря дякужмо за надання консультації.
Відповідь
22.06.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6071 / 6078
Чи є правомірним надання платної юридичної допомоги(супровід процедури закупівлі) у частині забезпечення оприлюднення у Системі інформації згідно Закону у складі: річного плану закупівель або змін до нього, оголошення про проведення процедури відкритих торгів, тендерної документації та проекту Договору про закупівлю, роз'яснення та змін до тендерної документації,повідомлення про продовження строку розгляду тендерної пропозиції,договору про закупівлю, повідомлення про внесення змін до договору, звіту про виконання договору, а також надання усних консультацій з питань організації та проведення закупівлі, надання витягу з Системи, що містить інформацію про результати проведення закупівлі?
Відповідь
15.05.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4698 / 4707
Доброго дня!Підскажіть, будь ласка, варінти у таких двох ситуаціях: 1. Чи може посадова особа бути одночасно членом у двох тендерних комітетах? 2. Чи може особа бути одночасно членом одного тендерного комітету і секретарем іншого тендерного комітету? Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2