Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4626 / 4520
Мною, після проведення аукціону, на стадії кваліфікації мене, як учасника, було додано один документ - довідка про наявність працівників. Чи можливо додавати документи під час "кваліфікації" та чи не є це причиною для відхилення торгів Замовником із-за неподання такої довідки в складі пропозиції до моменту проведення аукціону?
Відповідь
19.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5671 / 5411
Документацією Замовника передбачено, що у разі, коли учасник до складу своєї пропозиції відкритих торгів включає документи підготовлені не виключно для участі в даних торгах на іноземній мові, він може подавати їх на мові оригіналу, при цьому також додатково надається переклад на українську мову. При розгляді перекладеного документу і документу оригіналу (на російській мові)виявлено, що переклад здійснено з помилками (цифрові дані табличних документів не відповідають оригіналу). Чи є це підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника?
Відповідь
27.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5185 / 4964
Просимо надати роз'яснення з питання подання документів учасником відповідно до вимог пункту 3 частини першої статті 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» та тендерної документації замовника. Учасником, відповідно до вимог тендерної документації, надано довідку у довільній формі на уповноважену особу представляти інтереси під час проведення процедури закупівля (є довіреність, яка підписана керівником товариства, але якою не встановлено право уповноваженої особи на підписання договору за результатами торгів) щодо не притягнення згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення. При цьому, на керівника підприємства така довідка не надана. Замовник вважає, що директор товариства, як керівник теж є службовою (посадовою) особою Учасника, яка уповноважена представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі (підписувати договір) і у складі тендерної пропозиції також повинна бути відповідна довідка на директора. У зв’язку з цим, Замовник відхилив пропозицію учасника. Чи правомірні дії замовника? Дякую за відповідь.
Відповідь
24.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4979 / 4865
Доброго дня!Допоможіть, будь ласка, розібратися! Проводимо процедуру відкритих торгів. Представник учасника Юр. особи за довіреністю не надав документи згідно п.2.ч.1 ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме (п.2. ч.1 ст.17 Відомості про юридичну особу, яка є учасником, внесено до ЄДР осіб, які вчинили корупційні або повязанні з корупцією правопорушення), але надав на себе як на фіз.особу згідно п.3.ч.1. ст.17 (службову (посадову) особу учасника яку уповноважено представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення). У тендерній документації ми як замовник вимагали надати документи по 17 ст.п.2, п.3, п.4, п.5, п.6, п.10. Питання: Чи є підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника юр.сособу яку за довіреністю представляє фіз.особа ненаданяя довідки в довільній формі зг.п.2.ч.1 ст.17. Дякую за швидку відповідь.
Відповідь
20.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5085 / 5009
Комунальне виробниче підприємство „Кременчуцьке міське управління капітального будівництва”, відповідно до п. 12 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), звертається з проханням надати методологічну допомогу та відповідь на наступне питання. Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 3302-06/24782-06 від 05.08.2016, щодо здійснення закупівлі робіт — Замовник може встановити вимогу щодо надання учасниками у складі своєї тендерної пропозиції переліку та обсягів робіт відповідно до технічної специфікації, встановленої у тендерній документації, без зазначення вартості окремих складових робіт. За результатами аукціону ціна тендерної пропозиції учасника може зменшуватись, а остаточна договірна ціна погоджується сторонами під час укладання договору про закупівлю робіт. Згідно ч. 7 ст. 28 Закону: “Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у ч. 1 статті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника. Чи має право замовник відхилити тендерну пропозицію учасника, якщо останній вніс до розрахунку договірної ціни завідомо недостовірну інформацію в частині вартості матеріальних ресурсів. Зокрема, ціни на матеріальні ресурси необгрунтовано занижені, або завищені, та не відповідають середньорегіональному рівню цін, що склався на момент проведення закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2