Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.10.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4750 / 4684
Протокол тендерного комітету завантажено в форматі Word без будь-якого посилання на наявність чи відсутність підписів членів комітету. Чи є вказане порушенням Замовником ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
10.09.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7169 / 7043
Доброго дня, поясніть будь-ласка наступне, згідно ч. 4 ст. 11 Закону України "Про публічні закупівлі" рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету, з кожного питання. Протокол підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні, або всіма уповноваженими особами. У разі відмови члена тендерного комітету або однієї з уповноважених осіб підписати протокол про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови. Чи можна публікувати у електронній системі закупівель відповідні протоколи у форматі текстового файлу (.doc, .docx, .txt), у якому відсутні графічні зображення підписів членів тендерного комітету, чи необхідно оприлюднювати скановані копії відповідних протколів у яких наявні графічні зображення відповідних підписів.
Відповідь
23.08.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4967 / 4928
Доброго дня! Де можна почитати роз'яснення щодо того, чи може одна і та ж особа бути наприклад, уповноваженою особою сільської ради та паралельно головою тендерного комітету відділу освіти? Якщо ні, тоді як правильно вчити якщо уповноважена особа одного замовника огосила відкриті закупівлі і вони будь ще тривати до 2-х місяців, а з 31 серпня вона повинна вже бути головою тендерного комітету іншого замовника? Дякую!
Відповідь
02.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7348 / 7014
У довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, завжди вказується назва установи (організації, закладу), до якої буде подано цю довідку. Чи є порушенням Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. №922-VIII надання вказаної довідки до установи (організації), яка не вказана у довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів
Відповідь
01.08.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
8534 / 8280
Просимо надати роз`яснення як діяти відділу капітального будівництва Броварської міської ради Київської області (ВКБ) (далі Замовник КОД ЄДРПОУ 22202690) у випадку реорганізації юридичної особи, тобто зміни назви та коду ЄДРПОУ з 01.11.2018. Так, відповідно до Рішення Броварської міської ради Київської області від 21.06.2018 № 983-41-07 "Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області", ВКБ (ЄДРПОУ 22202690) припиняється шляхом приєднання до управління житлово-комунального господарства утворивши управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області (ЄДРПОУ 26146617). Тобто змінюється назва та код ЄДРПОУ. Наразі, гостро стоїть питання щодо проведення процедури закупівлі з публікацією англійською мовою. Так, ВКБ було проведено два тендери за процедурою відкритих торгів з публікацією англійською мовою на закупівлю робіт по об’єкту «Будівництво загальноосвітньої школи I ступеню по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 17-Б, в м. Бровари, Київської області (Будівельні роботи) (КОД ДК 021:2015–45214000-0 Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів)». Перша процедура (№ UA-2018-01-23-000149-b) не відбулась через те, що до аукціону було допущено лише одного учасника із п’яти, а повторні торги (№ UA-2018-03-21-000313-a) (8 учасників) були відмінені Замовником на виконання Рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 26.06.2018 № 6302-р/пк-пз та необхідністю у коригуванні/перерахунку кошторисної документації. просимо надати роз’яснення: 1. Чи може ВКБ оголосити міжнародний тендер на електронному майданчику "Держзакупівлі.Онлайн" (на якому оголошені усі закупівлі Замовника - ID кабінет 15425 чи на іншому майданчику), за існуючим кодом ЄДРПОУ- 22202690, а завершити торги за кодом ЄДРПОУ правонаступника 26146617, тобто чи є на даний час реалізована така можливість, оскільки відповідно до листа-роз’яснення Мінекономрозвитку від 23.03.2018 № 3304-04/12631-07 станом на 23 березня поточного року така можливість відсутня: «відповідно до листа ДП «Прозоро» від 16.03.2018 № 206/666/06 наразі відсутня технічна реалізація продовження/завершення закупівлі та розміщення інформації відповідно до статті 10 Закону в електронній системі публічних закупівель правонаступником замовника» (лист додається)?; 2. До яких розділів Тендерної документації та проекту договору необхідно внести інформацію про зміну юридичної особи Замовника його коду ЄДРПОУ та інформацію про правонаступника? 3. Чи підпадають під оскарження дії Замовника (учасниками, перевіряючими органами) у разі оголошення закупівлі за одним кодом ЄДРПОУ а завершені закупівлі за іншим кодом ЄДРПОУ, тобто ЄДРПОУ правонаступника? 4. Чи буде мати законодавчу силу договір генерального підряду за процедурою відкритих торгів з публікацією англійською мовою правонаступником Замовника, враховуючи те, що Законом «Про публічні закупівлі» немає жодного посилання як діяти Замовнику та його правонаступнику у електронній системі закупівель Прозоро так, як наразі відсутня можливість реалізувати вимоги ст. 104 Цивільного кодексу України щодо правонаступництва? 5. Яким чином здійснювати оплату довгострокового договору генерального підряду у разі оголошення закупівлі за одним кодом ЄДРПОУ, а завершення закупівлі за іншим кодом ЄДРПОУ (правонаступника), оскільки усі платежі у органах казначейства прив’язуються до коду ЄДРПОУ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2