Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.04.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
132 / 132
Вітаю! Прошу надати роз'яснення. Існує потреба закупівлі послуг з технічного обслуговування техніки, однак не є можливим передбачити всі можливі операції та матеріали, які будуть використовуватись в процесі такого ТО. Чи є правомірним неконкретизація в ТЗ та договорі певної частини закупівлі (тобто можливість закупити послуги, які чітко не передбачені в ТЗ, але є необхідними для виконання ТЗ)? Чи відсутність опису або переліку таких послуг або матеріалів у складі ТЗ при проведенні закупівлі у формі відкритих торгів є правомірною?
Відповідь
11.04.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
142 / 137
Згідно з п. 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, МОЖЕ здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли (підстави перелічені у п. 13) Виходячи зі змісту даної норми, вона є диспозитивною, тобто такою, яка надає свободу вибору поведінки, дозволяє замовнику самому визначати застосовувати її чи ні. Однак в деяких випадках тлумачення норми п. 13 Особливостей викликає неоднозначне розуміння. Тому, просимо вас надати роз`яснення щодо наступних питань. 1. Чи обов`язково застосовувати п. 13 Особливостей, якщо наявні підстави, що зазначені в даній нормі? 2. Чи можна проводити закупівлі шляхом відкритих торгів з особливостями, якщо наявні підстави, які викладені в п. 13 Особливостей? Дякуємо за співпрацю!
Відповідь
27.03.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
310 / 337
Вітаю. Нам як Замовнику необхідно провести закупівлю послуг страхування ОСАГО - і стало питання: а який період надання послуг і дії договору страхування? 1. згідно Закону від 01.07.2004 № 1961-IV Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» Внутрішні договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності укладаються строком на один рік. (Ст.17 ЗУ), а згідно Закону Про публічні закупівлі" та постанову 1178 закупівля здійснюється згідно річної потреби. Питання: чи можливо оголошення процедури відкритих торгів з особливостями де Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг буде 1 календарний рік від дати підписання акту виконаних робіт (поліс діє 1 рік) чи до 31 грудня 2024 року. Якщо до 31 грудня 2024 року - то як закупати на наступний рік враховуєчи що це обовязкове страхування - укладати додаткові угоди на 20 % і за цей час проводити відкриті торги на 2025 рік? Дякую
Відповідь
19.03.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
386 / 408
НЕ відбулися торги через ЦЗО. Чи має право Замовник укласти договір відповідно до п. 13 Особливостей
Відповідь
06.03.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
706 / 702
Доброго дня. Постачальник тендерного договору хоче розірвати договір у зв'язку із закриттям АЗС? Чи є законні підстави укласти прямий договір до 50 тис або 100 тис. без проведення відкритих торгів ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2