Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.09.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1277 / 1309
Доброго дня! Якщо спрощена закпівля двічі відбулася (один учасник пропозицію якого відхилено). Чи маємо право укласти прямий договір на підставі пункту 1 частини 7 статті 3 Закону № 922: 1) якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, у тому числі частково (за лотом).
Відповідь
25.08.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1241 / 1315
Доброго дня Просимо надати відповідь на наступні запитання: 1. Чи правомірна вимога організатора спрощеної закупівлі UA-2021-08-02-001434-b згідно п. 5.2 оголошення? Якщо ні, то чи підлягає такий тендер відміні через неможивість усунути порушення законодавства? 2. Чи обгрунтовано визнаний переможцем учасник спрощеної закупівлі № UA-2021-08-02-001434-b- ФОП Понамарьов А.Ю., який не виконав вимог п. 5.2 Оголошення ? Суть: пункт 5.2 "ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі" передбачає: "У разі, якщо пропозиція надається учасником - неплатником ПДВ, для участі в електронному аукціоні такий учасник - неплатник ПДВ повинен привести свою пропозицію до рівних умов з іншими учасниками електронного аукціону - платниками ПДВ, а саме: пропозиція учасника - неплатника ПДВ повинна включати в себе як ціну пропозиції (без урахування ПДВ), так і вартість з ПДВ (20%). Під час реєстрації в електронній системі закупівель такий учасник повинен вказати вартість пропозиції з урахуванням ПДВ, і саме від цієї вартості робити ставки у процесі електронного аукціону." Пропозиція учасника ФОП "ПОНОМАРЬОВ ЮРІЙ АНДРІЙОВИЧ" під час проведення закупівлі була подана без врахування ПДВ, і в процесі електронного аукціону данний учасник робить ставку саме від неї". Всупереч вимогам тендерної документації організатор торгів оголошує такого учасника переможцем торгів. Додаємо цінову пропозицію зазначеного учасника та оголошення
Відповідь
20.08.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1111 / 1126
У лютому місяці 2021 року проведана закупіля з позначкою COVID-19 як звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, за кодом ДК 021:2015 33140000-3 "Медичні матеріали" на суму 260150,00 грн. Чи не буде порушенням Закону проведення спрощенної закупівлі COVID-19 за тим же кодом ДК 021:2015 33140000-3 "Медичні матеріали" на суму 156813,00 грн. Питання виникає тому що,загальна сума за рік перевищує 200000,00 грн.
Відповідь
20.07.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
971 / 1060
Добрий день!!!! Проведено спрощену закупівлю - "Капітальний ремонт огорожі ДНЗ". Однією із вимог до учасників було: Копія аналогічного договору разом із усіма додатками, актами виконаних робіт, тощо. Аналогічним вважається договір на виконання робіт, аналогічних до цього предмета закупівлі. А учасник надає нам копію договору предметом якого є поточний ремонт шатрового даху та капітальний ремонт каналізаційної мережі, мотивуючи це тим, що аналогічні роботи велись, а саме: копання траншей, монтаж покрівельного покриття, а у нас монтаж металопрфільних листів. Я так розумію, що повинна його відхилити, але ще хочу консультації або посилання, де про це можна детальніше прочитати. ДЯКУЮ.
Відповідь
05.07.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
869 / 842
Чи повинне Замовник скасувати торги, якщо у період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі звернулися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета закупівлі та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі, але відповідь не була надана?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2