Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4960 / 4708
При оприлюдненні Повидомлення про намір укласти договір після оголошення переможця не накладений ЕЦП.Какови наслідки цього? Можна не відміняти процедуру закупівлі? Буде чи ні при цьому завантажений в систему договір про закупівлю?
Відповідь
17.07.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6158 / 6086
Прошу пояснити, а саме: в разі оскарження переговорної процедури закупівлі розгяд скарги зупиняє перебіг строків переговорної процедури, чи п.8 ст.18 Закону України "Про публічні закупівлі"(далі - Закон) стосується лише строків укладення договору абз.8 п.3 ст.35 Закону, тому що п.4 ст.35 Закону встановлено, що переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених п.3 ч.2 цієї статті, а також...) з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. Оскільки, в абз.5 ч.4 ст.35 Закону не зазначено, що відміняється переговорна процедура у строк 35 днів, крім періоду оскарження, в разі непідписання учасником договору про закупівлю,то ми маємо дотримуватися вказаних 35 днів, чи період оскарження додається до 35 днів, зазначених в Законі? НАПРИКЛАД: 14 червня 2017 року було оприлюднено намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі, 23 червня 2017 року - подано скаргу до Колегії АМК України, 14 липня 2017 року Колегією АМК України прийнято рішення про припинення розгляду скарги, то ми маємо укласти договір в межах 35 днів від дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір - 19 липня 2017 року, чи при оскарженні переговрної процедури ми маємо до 35 днів додати періо оскарження переговорної процедури, тобто кінцевий термін укладення договору - 10 серпня 2017 року.
Відповідь
27.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4181 / 4051
Тендерний комітет НВК "Домінанта" провів переговорну процедуру по закупівлі електроенергії згідно пп.2 (відсутність конкуренції) п.2, ст.35 діючого Закону. Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю виставлено в системі ЕТендер 19.01.2017р. Згідно п.3 ст.35 Закону Замовник має право укласти договір про закупівлю у термін не раніше ніж 10 днів (5 днів у разі застосування пп.3 п.2 ст.35 чи закупівлі...електроенергії). Заключивши договір 25.01.2017р. ми зіткнулися з проблемою, що електронна система дотримується ціх термінів лише в разі застосування пп.3 п.2 ст.35, тобто нагальної потреби. Розробники електронної програми ТОВ "Е-Тендер" не врахували, нажаль, що тремін 5 днів також в разі закупівлі нафти, постачання теплової енергії... та електроенергії. Ми зіткнулися з тим, що протягом 2 календарних днів не можемо оприлюднити договір. У зв'язку з цим просимо надати нам роз' яснення, оскільки вважаємо, що не Закон повинен пристосовуватися до програми "Е-Тендер", а дана програма повинна бути розроблена згідно Закону "Про публічні закупвлі".
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7471 / 7135
Замовником було направлено запрошення на участь у переговорній процедурі.На дату проведення переговорів учасник надав лист, у якому просить перенести проведення переговорів на іншу дату та направити щодо цього повідомлення про намір перенести/скасувати вказану закупівлю письмово. Підкажіть будь-ласка, які мають бути дії Замовника у цій ситуації?
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5675 / 5543
Згідно до ст.32 Закону Рішення про намір укласти договір про закупівлю приймається замовником у день визначення переможця, та протягом одного дня після прийняття такого рішення замовник оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір та надсилає його переможцю. Повідомлення про намір укласти договір в свою чергу заповнюється електронною системою. Яким чином Замовник має надіслати повідомлення про намір укласти договір переможцю торгів?Електронна система сама його надсиилає??
Відповідь
1 2 3
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2