Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4265 / 4331
Відповідно до ч.2 ст.2 Закону № 922-VIII умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг регулюються ВИКЛЮЧНО цим Законом, крім випадків, передбачених цим Законом, і НЕ МОЖУТЬ встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів, що містять виключно норми щодо внесення змін до цього Закону. Частиною 2 ст.21 Закону № 922-VIII встановлюється вимоги та ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК інформації що повинна ОБОІ’ЯЗКОВО міститися в оголошенні про закупівлю. Згідно абз. 2 ч.2 ст.21 Закону № 922-VIII в оголошенні може зазначатися додаткова інформація, визначена замовником. Тобто обов’язково зазначається лише інформація яка визначена у ч.2 ст.21 Закону № 922-VIII. Питання: Чи є обов’язковим зазначення інформації замовником крім тієї що визначена у ч.2 ст.22 Закону № 922-VIII ? Тобто, чи є обов’язковим зазначення усієї інформації замовником відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», чи все ж таки є ЛИШЕ обов’язковою інформація, що визначена у ч.2 ст.22 Закону № 922-VIII ?
Відповідь
15.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6484 / 6295
Надайте роз'яснення. Відповідно до вимог форми оприлюднення відкритих торгів на закупівлю робіт Замвник повинен вказувати "умови оплати". Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 117 від 23.04.2014 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», Замовник після підписання цього Договору має право перерахувати Підряднику аванс в розмірі до 30% від обсягу робіт. Якщо Замовник напевно не знає захоче майбутній підрядник отримувати аванс, чи повинен він вказувати в оголошенні про закупівлю "умову оплати" надання 30 % авансу? Чи є в цьому обов'язковість ?! І якщо вказувати потрібно, а при підписанні договору підрядник відмовиться від авансу, чи не буде порушення ЗУ "Про публічні закупівлі" ?!
Відповідь
12.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5762 / 5543
Опис ситуації: Замовник оголосив відкриті торги з закупівл "предмету 1". Під час проведення процедури закупівлі "предмету 1" Замовник оголошує ще одні відкриті торги з закупівлі "Предету 1", аналогічні попередній закупівлі, що триває, як за ціною, так і за технічними параметрами. Питання: Чи має право Замовник оголошувати торги під час проведення закупівлі за налаогічним предметом, ціною та тахнічними характеристиками? Приклад:оголошення закупівлі UA-2018-11-09-001305-b під час проведення закупівлі UA-2018-10-05-001179-c
Відповідь
19.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5397 / 5259
Чи включає вартість предмета закупівлі, зазначена в п.1 ст.2 Закону суму ПДВ?
Відповідь
17.05.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6494 / 6300
Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов'язково необхідно зазначити очікувану вартість закупівлі товарів, робіт або послуг із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів. Тобто, при визначенні яким чином оголосити закупівлю (з ПДВ, чи без ПДВ) Замовник керується безпосередньо інформацією про предмет закупівлі: - якщо товар підлягає оподаткуванню ПДВ (наприклад, фарба), то в оголошенні зазначається інформація про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів, - якщо товар підлягає не оподаткуванню ПДВ (наприклад, програмне забезпечення), то в оголошенні зазначається інформація про не включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ). Чи є вірним таке тлумачення визначення інформації про включення – не включення до очікуваної вартості податку на додану вартість?
Відповідь
1 2 3 4 5 6
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2