Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
33 / 29
Доброго дня, прошу надати роз'ясненення чи підпадає під дію п.16ч.5 ст3. Закону України "Про публічні закупівлі " закупівля медичних бланків з елементами захисту,технічний опис яких затверджений Наказом МОЗ України від 8 липня 2013 року N 583(зі змінами та доповненнями) а саме: "Медична довідка для отримання дозволу (ліцензії) на об'єкт дозвільної системи" (ф.127/о)"Медична довідка про проходження обов'язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів"(ф122-2/о),"Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом","Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду"(ф.140/о).Закупівлю планується провести на суму, що перевищує 50,0 тис. грн. Дякую.
Відповідь
23.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
279 / 272
Згідно Постанові КМУ від 22.09.2021 №1012 уповноважена замовником особа перевіряє чи притягувалась особа, з якою планується укласти договір про закупівлю, протягом останніхтрьох років до відповідальності за порушення, передбачене п.4 ч.2 ст.6, п.1 ст.50Закону України "Про захист економічної конкуренції", как правильно це провірити та на якому сайте, або реєстре?
Відповідь
20.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
148 / 139
чи потрібно проводити процедуру закупівлі для послуг Національного депозитарію з обслуговування випуску цінних паперів акціонерного товариства?
Відповідь
18.10.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
303 / 295
Доброго дня! Відповідно до частини 4 статті 13 Бюджетного кодексу України благодійні внески входять до складу власних надходжень бюджетних установ, які отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету і включаються до спеціального фонду бюджету. При здійсненні закупівель комунальним підприємством, керуючись вартісними межами, визначеними статтею 3 Закону України "Про публічні закупівлі", чи вважається закупівля на додаткові кошти, а саме благодійні внески, новим предметом закупівлі у розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? При плануванні закупівель на рік, наявність надходжень благодійних внесків неможливо передбачити.
Відповідь
18.10.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
274 / 267
Доброго дня! Згідно з частиною другою статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати, зокрема, копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом та у разі якщо про це було зазначено у тендерній документації чи вимагалося замовником під час переговорів у разі застосування переговорної процедури закупівлі. 1. Що є документами дозвільного характеру на провадження певного виду господарської діяльності в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі»? 2. Чи вимагається статтею 41 Закону надання документа дозвільного характеру відповідно до Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» та Постанови КМУ№1107 від 26.10.2011 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки»?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2