Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.12.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1071 / 1111
Будь ласка допоможіть вирішити питання, відкриття договору, його строк до 31.12.21, технічна помилка закрився, а треба внести зміни, подовження строку дії договору
Відповідь
06.12.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1155 / 1158
Доброго дня! Ми комунальне підприємство, розпорядник бюджетних коштів, але в той же час |отримуємо кошти за діялність. Якщо договір оплачено з власних коштів, то під час публікації звіту на електронному майданчику ми вказуємо джерело фінансування власні кошти чи місцевий бюджет?
Відповідь
01.12.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
905 / 966
Доброго дня, в договорі про закупівлю, який замовник опублікував на майданчику, допущено помилки, не вірно вказано ціни на продукти харчування. Поставки протягом пів року відбувались за іншими цінами, які відповідають тендерній пропозиції учасника. Як виправити дану ситуацію?
Відповідь
24.11.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1495 / 1578
Відповідно до п. 12 ч. 1. ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме, звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю, або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання. В той же час, відповідно до ч. 9 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», у разі закінчення строку дії договору про закупівлю, виконання договору про закупівлю або його розірвання замовник обов’язково оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю. У зв’язку з вищевказаним, прошу надати інформацію щодо наступних питань. 1. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони не приступили до його виконання. 2. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони вчинили дії, спрямовані на виконання договору (виникнення зобов'язань), проте відповідні зобов'язання ще не виконано станом на дату закінчення дії договору. 3. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони вчинили дії, спрямовані на виконання договору, відповідні зобов'язання виконано, але їх виконання не прийнято замовником станом на дату закінчення дії договору. 4. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони виконали договір частково, тобто не в повному обсязі, що передбачений умовами такого договору.
Відповідь
18.11.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
954 / 969
Доброго дня. Чи повинен центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, до здійснення оплати (на етапі взяття бюджетних зобов'язань) за договором про закупівлю, перевіряти наявність річного плану, та звіту по договору при укладанні договору здійсненого без використанні електронної системи. Чи потрібно в такому звіті оприлюднювати сканкопію договору.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2