Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
177 / 181
ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ вимагає від мене (Уповноваженої особи) надавати їм на узгодження всі конкурентні листи . Вимагають робити конкурентні листи на допорогові закупівлі які проводяться без електронної системи по прямим договорам і конкурентні листи, які формує майданчик ПРОЗОРО. В Прозоро вибираючи переможця я підписую своїм електронним ключем і раптом що, то відповідати мені і штрафи мені. То відповідати буду за власні помилки, а не за те що вони хочуть. А що робити з конкурентними листами на допорогові закупівлі? Чому я повинна їх робити і яким Законом це прописано. Мені здається що тут виникає конфлікт інтересів або навіть корупція. Допоможіть розібратись
Відповідь
26.01.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
197 / 201
Відповідно до ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 уповноважена особа, на яку покладено обов’язки за організацію та проведення процедур закупівель, має право на доплату за додаткове навантаження. Згідно прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» скасовані стимулюючі надбавки державним службовцям за інтенсивність та особливо важливу роботу. Враховуючи зазначені зміни в законодавстві (з 01.01.2024 року), просимо надати роз’яснення щодо механізму призначення доплати за виконання функцій уповноваженої особи – державного службовця та можливий розмір такої доплати. До Вас вже напевно надходив відповідний запит (Відповідь на запит 17/2024)! Прошу по можливості поділитись роз'ясненням! Дякую Вам!
Відповідь
25.01.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
255 / 267
Прошу надати відповідь на наступне питання: - чи є за своїм змістом протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою про визначення переможця закупівлі протоколом розгляду тендерних пропозицій, який зазначений в п.7 ч.1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі»
Відповідь
10.01.2024 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
539 / 505
Відповідно до ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 уповноважена особа, на яку покладено обов’язки за організацію та проведення процедур закупівель, має право на доплату за додаткове навантаження. Згідно прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» скасовані стимулюючі надбавки державним службовцям за інтенсивність та особливо важливу роботу. Враховуючи зазначені зміни в законодавстві (з 01.01.2024 року), просимо надати роз’яснення щодо механізму призначення доплати за виконання функцій уповноваженої особи – державного службовця та можливий розмір такої доплати.
Відповідь
21.12.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
732 / 707
Доброго дня! 1. На сайті Міністерства економіки України опублікований Наказ від 14 вересня 2023 року № 13580 "Про затвердження професійного стандарту "Фахівець з публічних закупівель". В установі, враховуючи вимоги законодавства, вирішили, що Уповноваженою особою на здійснення закупівель буде Фахівець з публічних закупівель. Проте, в Наказі від 08.06.2021 № 40 "Про затвердження Примірного положення про уповноважену особу", а саме в п. 2.5. вказано, що у разі призначення уповноваженою особою фахівця з публічних закупівель така особа має відповідати професійним компетентностям та мати знання, вміння і навички, що визначені в наказі Міністерства соціальної політики України від 18.02.2019 № 234 "Про затвердження професійного стандарту "Фахівець з публічних закупівель". Як правильно вчинити в даній ситуації і яким професійним стандартом варто користуватись? 2. Чи виконує Уповноважена особа (Фахівець з публічних закупівель) дії щодо матеріального оформлення документів (листування, визначення обсягів, суми договору) до підписання договорів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2