Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.01.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 2
Замовником укладено договір про закупівлю за результатами проведення процедури закупівлі відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі". На даний час, враховуючи тривалість виконуємих робіт виникла необхідність продовжити строк виконання робіт та дії договору. Враховуючи, що Замовники та Учасники публічних закупівель здійснюють закупівлі відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" з урахуванням вимог встановлених Особливостями, прошу надати роз'яснення на який нормативний документ (Закон України "Про публічні закупівлі" чи постанову КМУ № 1178 від 12.10.2022) необхідно посилатись у додатковій угоді, як на підставу для внесення змін?
Відповідь
26.01.2023 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
5 / 8
чи може бути призначена фахівцем з публічних закупівель особа, що має середню освіту, але великий досвід роботи у сфері публічних закупівель, пройшла відповідні навчання (отримала сертифікат) та фактично виконує цю роботу на протязі значного часу.
Відповідь
25.01.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3 / 3
Прошу надати роз’яснення щодо правомірності застосування пункту 7 статті 17 Закону України “Про публічні закупівлі” в наступній ситуації: - Замовник відкритих торгів – Комунальне некомерційне підприємство, а Учасник-переможець відкритих торгів – Комунальне підприємство, мають одного засновника Міську раду, частка – 100%. Згідно Статуту у своїй діяльності обидва підприємства підконтрольні Власнику – Міській раді та підзвітні уповноваженому органу управління, яким є управління охорони здоров’я виконкому Міської ради. На підставі вищевикладеного, просимо роз’яснити: - Чи вважаються юридичні особи які мають одного засновника – Міську раду, пов’язаними особами. - Чи зобов’язаний Замовник відхилити тендерну пропозицію такого Учасника-переможця через наявні підстави, визначені статтею 17 Закону.
Відповідь
24.01.2023 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
7 / 11
Згідно плану використання бюджетних коштів на 2022 рік були заключені договори на постачання комунальних послуг на 2022 рік. У зв’язку з військовою агресією Російсьої Федерації, робота казначейської служби у м. Херсоні була паралізована, платежі не здійснювалися. На 01.01.2023р. наявна кредиторська заборгованість, так як відсутній головний розпорядник коштів і відсутнє фінансування. До 27.01.2023р. потрібно оприлюднити звіти про виконання договорів, Чи можливо суму оплати вказати фактичну з урахуванням кредиторської заборгованості, яка потім буде оплачена при наявності коштів? В іншому випадку як буде здійснюватися потім оплати заборгованності по цим договорам?
Відповідь
23.01.2023 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
42 / 41
Підприємство у 2023 році планує провести закупівлю трьох послуг за одним ДК у різних постачальників на загальну суму 250 тис. грн., зокрема, дві послуги шляхом укладання прямих договорів з підприємствами, послуги яких можуть бути надані виключно такими суб’єктами господарювання (підпункт 5 пункту 13 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178), на 110 тис. грн. та 95 тис. грн. відповідно. Чи має право підприємство замовник укласти прямий договір на суму 45 тис. грн. з третім постачальником?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2