Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.07.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7139 / 7148
Замовником було оголошено процедуру закупівлі за ДК 021:2015 - 18810000-0 – Взуття різне, крім спортивного та захисного (Черевики бойові (ЧБ) Тип - А),та було двічі відмінено торги відповідно до абз.6 частини 1 статті 31 ЗУ "Про публічні закупівлі"(у зв'язку із поданням для участі в них менше двох тендерних пропозицій). У тендерних документаціях при поданні оголошенні про проведенні відкритих торгів на виезазначений предмет закупівлі змінювався строк поставки товарів. Чи може замовник провести переговорну процедуру закупівлі згідно пункту4 частини 2 статті 35 ЗУ "Про публічні закупівлі", так як при проведенні переговорної процедури знову зміниться строк поставки Товару. Чи буде зміна строку поставки товару - зміною вимог до учасника що визначені Замовником в тендерній документації?
Відповідь
14.05.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7138 / 6970
Доброго дня! При проведенні мультилотової процедури закупівлі по 7 з 10 лотів двічі не відбулись торги, що дає право на проведення закупівлі за переговорною процедурою по 7 лотам з 10. Якщо по 3 іншим лотам цього ж предмету закупівлі теж не відбудуться торги чи дає це право замовнику провести ще одну переговорну чи іншу передбачену законом процедуру закупівлі по даним 3 лотам. Чи не буде це вважатись поділом одного предмету закупівлі?
Відповідь
19.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7137 / 6860
Прошу надати роз"яснення по наступному питанню: Чи застосовується Закон України " Про публічні закупівлі" на пенсії хворих (грошові кошти), які лікуються в комунальній лікарні, такі кошти зараховуються на рахунок установи на спеціальний фонд кошторису (спецфонд)? При можливості повідомити, згідно якого нормативно- правового документу їх можна установі використовувати. Дякую.
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7136 / 6850
Доброго дня! В нашій установі проводяться як процедури, згідно ст. 12 закону Закону № 922 так і допорогові закупівлі. Перші проводяться тендерним комітетом (п.1 ст.11 Закону №922) відповідно до річного плану (ст. 4 Закону № 922), який затверджується комітетом (п.3 ст.11 Закону №922) та безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня його затвердження. Допорогові закупівлі проводяться призначеною наказом директора відповідальною особою за проведення допорогових закупівель, на яку покладені функції затвердження, оприлюднення додатку до річного плану (змін до нього) та здійснення цих закупівель на майданчику Prozorro. В нашому випадку, чи правильним є рішення щодо розподілу обов’язків щодо затвердження та оприлюднення річного плану закупівель тендерним комітетом, а додатку до річного плану відповідальною особою за допорогові закупівлі? Чи правомірно буде, якщо відповідальна особа за допорогові закупівлі буде складати і затверджувати додаток до річного плану закупівель, а не тендерний комітет? Заздалегідь вдячні за надану відповідь!
Відповідь
02.11.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
7135 / 7091
П.2 ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" передачено можливість внесення змін до договору, а саме зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. За рахунок чого можно збільшити вартість з а одиницю товару, якщо не збільшится загальна сума договору? Якщо за рахунок зменшення кількость (обсягів) то це є інша підстава (п.1,ч.4 ст.36). Що робити в такому випадку, коли постачальник звертається про збільшення ціни за одиницю товару, А замовник не має підстав для зменшення обсягів заупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2