Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6362 / 5956
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення на таке питання. Яким чином необхідно відображати зміни істотних умов договору у Prozorro у разі застосування положень ч. 5 ст.36 Закону "Про публічні закупівлі", а саме: коли потрібно складати звіт про виконання договору у даному випадку - 31 грудня поточного року чи у наступному році після постачання відповідного товару/виконання послуги? Як відобразити таку закупівлю у річному плані (суму 20% відповідно до додаткової угоди)?
Відповідь
13.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6380 / 6225
Відповідно до ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. З метою однозначного трактування та застосування вказаної норми Закону просимо Вас надати роз’яснення щодо того чи допускається застосувати ч. 5 ст. 36 Закону у випадку необхідності продовження строку дії договору про закупівлю укладеного у поточному 2017 році, але зі строком дії до 31.01.2018 року? Також просимо надати роз’яснення, що слід розуміти під терміном «строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року», та на який строк договір про закупівлю може бути продовжено для проведення процедури закупівлі?
Відповідь
11.12.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5933 / 5383
Доброго дня, скажіть, будь ласка, в додаток до річного плану вносилися очікувана вартість закупівель. На кінець року деякі закупівлі не здійснювалися або закуплялося не те, що планувалося чи очікувана вартість не відповідає сумі договору, наприклад, менше використали і закупили щось інше. Мова йде про закупівлі менше 50000 грн. Чи потрібно на кінець року вносити зміни в додаток, щоб очікувана вартість відповідала кошторисним видаткам це ж була очікувана вартість закупівель?
Відповідь
08.12.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6920 / 6535
Доброго дня. Просимо надати роз'яснення щодо повторного оголошення відкритих торгів. Ситуація полягає у наступному: Оголошені відкриті торги у листопаді не відбулись з підстави відсутності учасників. Виникає необхідність повторно розпочати процедуру. Замовник вносить зміни у річний план, де уже орієнтовний початок змінено на грудень. І знову протоколом перезатверджує документацію. Але, тут виникли питання у інших замовників. Оскільки, вони при повторному оголошенні торгів не змінювали річний план ( щодо орієнтованого початку), а також завантажували документацію із датою затвердження минулих торгів. Просимо роз'яснити який шлях є правильний?
Відповідь
05.12.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5666 / 5640
Відділом освіти Костопільської РДА через електронну систему закупівель був укладений договір на закупівлю бензину № 68 на суму 161 820,00 грн. (допорогові), у зв'язку із відшкодуванням сільською радою вартості використаних паливно – мастильних матеріалів, додатковою угодою були внесені зміни до договору № 68, а саме загальна вартість товару, що продається була збільшена - 164715,00. Вказані відшкодування враховуються в річну суму закупівель, тобто від 200 тис. (поріг)потрібно віднімати 161 820 чи 164 715 тис.?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2