Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.10.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
13015 / 12744
Доброго дня. При розміщенні оголошення "відкриті торги" та ТД нами було накладено ЕЦП. Оголошення було розміщено на сайті Прозоро та зазначено, що ЕЦП накладено, дату ауціону призначено (№ тендера 378115, наш ЄДРПОУ-03491286, майданчик - Смарттендер). Однак при спробі перевірки ЕЦП зявляється інформація про помилку підпису (при цьому Прізвище підписанта визначається вірно): "Підпис не вірний, відмінності :{"enquiryPeriod":{"endDate":["2016-10-25T13:00:00+03:00","2016-10-25T12:00:00+02:00"]}} Підписувач: Тертишна І.А." З ключем і сертифікатом ЕЦП все добре - перевіряли. Технічна підтримка майданчика каже що проблема в Прозоро і порадила спробувати ще раз. Зробили декілька спроб - результат такий же. Написали електронного листа Прозоро, вони нам відповіли, що наше питання направлено до Ай-ті відділу для розгляду, коли буде результат не відомо. Просимо надати розяснення про наші подальші дії і чи вважається в даному випадку оголошення та документи оприлюдненними? Адже строки йдуть? P.S.: в ПРОЗОРО знайшли декілька тендерів (понадпорогових) де така ж ситуація, а процедури закупівлі вже проведено і навіть успішно завершено. Не зрозуміло як на це пізніше будуть реагувати контролюючі органи.
Відповідь
20.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13948 / 13361
Доброго дня! Останнім часом заклади нашої області, які забезпечуються природним газом місцевим газзбутом (далі – постачальник), почали отримувати від постачальника листи з вимогою укладення з ним договорів на постачання природного газу на 2017 рік до 12.12.2016 року (розпочати процедури закупівлі не пізніше 1 листопада 2016 року). У випадку відсутності зазначених договорів газорозподільними підприємствами буде припинено газопостачання закладів. Беручи до уваги, що постачальник природного газу на 2017 рік може буде визначений виключно за результатами відкритих торгів у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі», на нашу думку вимога щодо укладення договору з постачальником необґрунтована та безпідставна. Ще одна вимога постачальника щодо реєстрації таких договорів в органах казначейської служби до 20.12.2016 також є порушенням законодавства. Оскільки на зазначений момент у замовників будуть відсутні затверджені кошториси на 2017 рік. Відповідно до частини 3 статті 48 Бюджетного Кодексу України укладення договору без відповідних бюджетних асигнувань є недійсним. Просимо надати роз'яснення чи правомірні дії та вимоги постачальника в умовах чинного законодавства?
Відповідь
20.10.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
13915 / 13363
Чи можливо внести зміни до ціни договору, укладеного за результатом відкритих торгів, на виконання капітального ремонту обєкту, а саме: збільшити загальну вартість договору, так як, збільшилась вартість матеріалів (основних конструкцій), які будуть використані при виконанні робіт.
Відповідь
20.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
16843 / 16460
Законом України «Про публічні закупівлі» ст27. Розкриття тендерних пропозицій, п.1 абз.1, та п.1 абз.2, передбачено 2 види розкриття тендерних пропозицій, а саме : Абз.1: розкриття тендерних пропозицій… здійснюється автоматично електронною системою закупівель відразу після закінчення електронного аукціону. Абз.2: електронною системою закупівель автоматично розкривається частина тендерної пропозиції… Разом з тим, ЗУ «Про публічні закупівлі» ст22. Тендерна документація, передбачає п.2, п.п.10), що Замовник в тендерній документації повинен вказати строк протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними… з дати розкриття тендерних пропозицій. В такому разі Замовник розуміє що, керуючись ст.. 27 абз.1- дата розкриття є датою проведення аукціону, а керуючись ст.27 абз2 - датою розкриття є дата розкриття частини тендерної пропозиції на етапі попередньої кваліфікації учасників, враховуючи що в будь-якому разі тендерною документацією чітко визначено кінцевий строк подання пропозицій учасників та те що, починаючи з моменту розкриття пропозицій, вони повинні бути дійсними на визначений Замовником строк. Прошу підтвердити вищезазначене розуміння процесу чи надати роз`яснення, щодо алгоритму чи тлумачення законодавчого підходу з цього приводу.
Відповідь
20.10.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
12000 / 11551
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького просе надати роз’яснення з наступного питання. Ми здійснили закупівлю комп’ютерної техніки на суму 195 тис. грн. яка була запланована річним планом, а у жовтні нам вділили субвенцію 43 тис. грн. на закупівлю даної техніки. Чи потрібно проводити тендер на 43 тис. грн. які не були заплановані. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2