Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
14429 / 14179
На відкриті торги по реконструкції відділення майже на 15 млн.грн подано дві тендерні пропозиції. Системою обрано переможцем учасника з найменшою пропозицією. В ході розгляду тендерної пропозиції встановлено, що пропозиція учасника не відповідає вимогам тендерної документації (відсутня навіть ліцензія). Відповідно, дана пропозиція була відхилена по п.4 ч.1 ст. 30 ЗУ "Про публічні закупівлі". Опубліковано протокол розгляду тендерних пропозицій. Коли тендерний комітет хотів відмінити торги по підставі "допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій" система показує, що треба визнавати переможцем другого учасника або дискваліфікувати його. Дії замовника в даному випадку будуть законними, чи порушується норма закону?(ст.31 ЗУ-замовник відміняє торги у випадку допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій).Працівники системи ПРОЗОРРО вимагають визнавати переможцем другого учасника, тоді викає питання яким чином виконати норму закону щодо оцінки тендерних пропозицій. Крім того, перевіряти на відповідність кваліфікаційним вимогам треба одночасно два учасники, чи на одного опублікувати протокол розгляду тендерних пропозицій, а потім на другого учасника.Також просимо сказати, чи можна оголошувати знову торги по тому самому предмету закупівлі, коли в системі вказаний термін оскарження. Будемо дуже вдячні за термінову відповідь.
Відповідь
27.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13213 / 12639
Доброго дня! На момент завершення торгів, після укладання договору з підрядчиком було виявлено розбіжність назви предмету закупівлі у договорі з назвою предмету закупівлі у звіті про результати проведення процедури закупівлі(UA-2016-08-25-00092-A), а саме у пункті 3 (конкретна назва предмету закупівлі) замість назви предмету закупівлі вказано "Закупівля здійснюється щодо предмету закупівлі в цілому". Дані розбіжності є перешкодою для казначейської служби, що здійснює фінансування за рахунок державних коштів. Чи можливо на сьогодні здійснити коригування звіту про результати проведення процедури з метою подальшого фінансування обєкту та виправлення допущеної технічної помилки.
Відповідь
27.10.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
17131 / 16570
Сума закупівлі складає 199900грн на 35 одиниць товару. Найнижча ціна переможця 182800грн. Чи можна скласти додаткову угоду на збільшення кількості товару на суму різниці з метою повного використання виділених коштів?
Відповідь
27.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
12465 / 12135
Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів по антибіотикам на майданчику відбувся аукціон. До аукціону системою було допущено 2 учасника. Тендерним комітетом була проведена оцінка тендерної пропозиції Учасника №1 та її перевірка на відповідність вимогам тендерної документації. В процесі перевірки було виявлено, що пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації. Оцінка наступної тендерної пропозиції від Учасника №2 показала, що пропозиція повністю відповідає вимогам тендерної документації. Було створено Протокол розгляду, який оприлюднено на майданчику zakupki.prom.ua. При цьому електронною системою закупівель Учасника №2 автоматично було визначено переможцем відкритих торгів по антибіотикам та сформовано повідомлення про намір укласти договір. Однак в п.5 ст.28 Закону України «Про публічні закупівлі» зазначено, що «Якщо за результатами розгляду тендерних пропозицій до оцінки допущено тендерні пропозиції менше ніж двох учасників, процедура закупівлі відміняється». Просимо Вас надати роз’яснення щодо подальших дій тендерного комітету враховуючи вищевикладену ситуацію. Чи необхідно відмінити таку процедуру закупівлі?
Відповідь
26.10.2016 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
12468 / 12251
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, у нас затверджено тендерний комітет у складі 7 чоловік. На сьогоднішній день 2 людини звільняється (одна людина звільнилася 17.10.2016 року, друга 25.10.2016) Чи потрібно наказом їх виводити із складу тендерного комітету. Якщо потрібно, то в нашому випадку можна їх вивести наказом від 26.10.2016 чи це повинно бути два накази від 18.10.2016 та від 26.10.2016? І ще питання: одна з цих людей, що звільняється голова тендерного комітету. Як швидко потрібно призначити нового голову, чи можна тимчасово його функції буде виконувати заступник до часу призначення нового голови?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2