Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
9581 / 9440
Будь ласка, допоможіть розібратися.Як бюджетній установі провести процедуру відкритих торгів на закупівлю природного газу на перший квартал 2017 року, якщо тимчасовий кошторис буде затверджено в кінці січня 2017 року.Дякую.
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
10594 / 10585
Вітаю! Де знайти на сайті МЕРТУ або INFOBOX офіційні роз'яснення та листи інформаційного характеру щодо держзакупівель (не архівні)? Я безрезультатно намагаюсь знайти лист №3302-06/34307-06 від 27.10.2016 "Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю", чи це конфіденційна інформація?
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
12112 / 11730
Прошу надати роз’яснення щодо зобов’язання Замовника відмінити торги на підставі абзацу шостого частини першої статті 31 Закону (скан-копія листа ГСЦ МВС додається).
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
9651 / 9322
Доброго дня! Наш навчальний заклад Комсомольський політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Острограсдького (без статусу юридичної особи) є відокремленим структурним підрозділом Кременчуцького національного університету імені Михайла Острограсдького. Відповідно до інформаційного листа Мінекономрозвитку України від 30.09.2016 № 3302-06/31458-07 "Щодо здійснення закупівель філіями та участі філій у процедурах закупівель", вказано, що відокремлені підрозділи підприємства, які не мають статусу юридичних осіб, не можуть від свого імені брати участь у процедурах закупівель відповідно до норм Закону. Філії та представництва можуть брати участь у процедурах закупівель на підставі довіреності, виданої юридичною особою та від її імені. У формах документів у сфері публічних закупівель зазначається, зокрема найменування юридичної особи. Тому, у разі якщо закупівля здійснюється відокремленим підрозділом юридичної особи, у формах документів у сфері публічних закупівель вказується найменування юридичної особи із зазначенням такого відокремленого підрозділу або найменування відокремленого підрозділу із зазначенням такої юридичної особи. Наш заклад має довіреність від юридичної особи на проведення державних закупівель, у нас питання щодо того як правильно зазначати при реєстрації на електронних майданчиках, що ми діємо від імені юридичної особи, чи можемо ми в назві Замовника написати так: Кременчуцький національний університет імені Михайла Острограсдького, відокремлений структурний підрозділ Комсомольський політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Острограсдького??? Та вказати код ЄДРПОУ нашого закладу тобто відокремленого структурного підрозділу? Дуже прошу Вашої допомоги тому, що необхідно проводити закупівлі і не зрозуміло як же нам правильно реєструватись на майданчиках.
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
11166 / 10614
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення щодо невідповідності електронної форми на проведення переговорної процедури Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон). Формою вимагається відмітити наступне: "Підтверджую відсутність підстав для відмови в участі, ЗГІДНО 17 статті Закону України "Про державні закупівлі". Але ця вимога не відповідає частині першій статті 17 Закону, де зазначено, що замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо... Отже, зазначена вимога відноситься виключно до конкурсних торгів. Підтвердженням цього є лист-роз'яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 3302-05/36541-06. Яким чином замовникам оголошувати переговорні процедури закупівель, маючи у вимогах електронної системи відображення інформації, яка суперечить вимогам Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2