Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3463 / 3409
Добрий день! у зв`язку з прийняттям змін до ЗУ "Про публічні закупівлі, чи потрібно на сумму яка більше 50 тис.грн. але меньша ніж 200 тис.грн. оголошувати Відкриті торги? Чи потрібно після проведення закупівлі Відкриті торги перед підписанням договору направляти тендерну документацію для узгодження? Дякую.
Відповідь
02.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3462 / 3503
Просимо роз’яснити наступне: чи має право замовник при формуванні тендерної документації на закупівлю природного газу включити вимогу, що Учасник (Постачальник) повинен постачати газ, який закуповується ним напряму на Українській товарній біржі.
Відповідь
25.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3460 / 3535
Доброго дня. Просимо надати розяснення: 1) чи може замовник вважати відсутність накладеного електронного підпису (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи у разі якщо така вимога була чітко прописана замовником, асаме "Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги", тобто тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих документів, що вимагаються згідно пп. 6, п. 1, розділу 3 цієї документації." 2) Чи може замовник посилатися на формальні помилки, які не були зазначені у тендерній документації, під час оцінки пропозиції у разі якщо замовником у тендерній документаціїбуло зазначено повний перелік усії помилок, що можуть вважатися формальними: "Відповідно до умов цієї тендерної документації формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов'язані з оформленням тендерних пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме:...". 3) Чи правильно ми розуміємо, що якщо у документації передбачені формальні помилки,їх перелік, то будь-які інші можливі помилки які не зазначені у переліку та повязан з оформленням тендерної пропозиції, та/або її змістом(у тому числі не дотримання чітких форм довідок, що зазначені у документації, або відсутності інформації яка вимагалась надати в учасника тендерною документацією не можуть вважатися формальними?
Відповідь
06.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3457 / 3569
Державне підприємство згідно Статуту, Положення засновником є державний орган, має майно державної власності на праві господарського відання,знаходиться на госпрозрахунку. Чи має ДП всі критерії замовника для цілей Закону України "Про публічні закупівлі"? Дякую
Відповідь
28.07.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3456 / 3520
Доброго дня! Державне казначейство вимагає справку чи довідку проте що підприємство Солід Брік має право надавати послуги та роботи до 200 тис грн так як засновником цьооо підприємства є ГО осіб з інвалідність Динамічно до змін. Що це за довідка чи справка і хто її видає, і чи потрібна вона . Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2