Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3063 / 3083
чи може головний розпорядник коштів проводити тендер для розпорядників коштів низчого рівня
Відповідь
04.03.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3062 / 2971
Доброго дня! В складі тендерної документації є вимога про надання конкретного документу: копія або оригінал добровільного страхування професійної відповідальності перед третіми особами. Учасник був визнаний переможцем, а в подальшому його дискваліфікували через нібито відсутність даного документа. Хоча Учасник надав даний документ (його оригінал), який є вчасно підгружений та відповідає вимозі. Однак Замовник навмисно проігнорував цей документ, щоб знайти формальну причину для дискваліфікації та визнатии Переможця іншого Учасника. Яка позиція (практика) Міністерства та АМКУ в данному випадку? З повагою!
Відповідь
24.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3062 / 3127
Чи повинен участник відкритих торгів Товариство з обмеженою відповідальністю подавати в складі тендерної пропозиції протокол загальних зборів учасників товариства на підписання тендерної пропозиції на виконання вимог статті 44 Закону України "Про товариства з обмеж. і додат.відповідальністю"? Надання довідки про вартість чистих активів ТОВ не передбачено в тендерній документації.
Відповідь
12.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3058 / 3112
Відповідно до кошторису на 2019 рік та згідно плану закупівля на 2019 рік було заплановано 2013,0 тис.грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів. Установою було проведено відкриті торги та здійснено закупівлю на суму 191,6 тис.грн. Чи має установа право на суму з економлених коштів закупити паливно - мастильні матеріали по прямому договору ? Якщо в грудні установі прийшло додаткове фінансування на суму 30 тис.грн., має вона право прямим договором закупити паливно - мастильні маьтеріали?
Відповідь
17.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3055 / 3136
Закупівля послуг – тендерна документація дозволяє залучення співвиконавців. В складі пропозиції надано лист «про незалучення співвиконавців». Чи може Виконавець в процесі виконання договору все ж таки залучити співвиконавця?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2