Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5460 / 5321
Замовником в 2016 році було проведено процедуру закупівлі на будівництво об'єкту. Пердіод будівництва 2016-2017 роки. Відповідно затверджено річний план закупівлель із загальною очікуваною вартістю робіт на 2 роки. Скажіть будь ласка, чи необхідно замовнику оприлюднювати річний план в 2017 році на частину суми, яку не використано в 2016 році? Якщо так, як вказувати орієнтовний початок процедури закупівлі?
Відповідь
17.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7042 / 7031
Відповідно до ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі» річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» визначено, що додаток до річного плану закупівель, до якого вноситься інформація про закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, складається за формою річного плану закупівель шляхом заповнення відповідних полів в електронній системі закупівель. Одним із таких полів в електронній системі закупівель є поле «процедура закупівлі». Замовником прийнято рішення про здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівель з обов’язковим оприлюдненням звіту про укладені договори, оскільки вартість закупівлі перевищує 50,0 тис. грн. однак не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону. Інформація про таку закупівлю вноситься в додаток до річного плану закупівель відповідно до Закону. Під час складання додатку до річного плану закупівель шляхом внесення інформації про закупівлю, очікувана вартість якої не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, але перевищує 50,0 тис. грн., при заповнення поля в електронній системі закупівель «процедура закупівлі» електронним майданчиком пропонується обрати одну з наступних процедур для такої закупівлі: «Без застосування електронної системи», «Допорогові закупівлі», «Звіт про укладений договір». Зважаючи на наведене, прошу надати роз’яснення щодо наступного: чи правомірними будуть дії замовника щодо зазначення «Звіт про укладений договір» у додатку до річного плану закупівель у полі «процедура закупівлі» при умові послідуючого оприлюднення Звіту про укладений договір зважаючи на те, що Законом не визначено такої процедури закупівлі, як «Звіт про укладений договір»?
Відповідь
16.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5589 / 5596
1. якщо на підприприємстві є необхідність придбати товар або пуслугу за одним предметом закупівлі частково за бюджетні кошти згіжно КЕКВ 2610 та частково за кошти підприємства, планувати цю закупівлю разом, чи окремо за видом фінансування. 2. як правильно проводити відкриті торги, по одному предмету закупівлі якщо є фінансування з бюджету і є власні кошти разом чи окремо, наприклад купуємо запчастини на автомобілі: бюджетне фінансування 190 000.00 грн власні кошти 200 000.00
Відповідь
13.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5778 / 5560
Управлінням спільної комунальної власності було заплановано придбання пари та гарячої води(опалення) двома планами по коду 09320000-8 на суму 1818,4 тис. грн.(за власні кошти) та на суму 825,0 тис. грн (за бюджетні кошти). Переговорна процедура була проведена на загальну суму 2643,4тис. грн., договір заключен теж на 2643,4 тис.грн. Чи мали право управління проводити пререговорну процедуру, з подальшим заключенням договору, по двом планам в сумі, якщо код ДК 021:2015 однаковий.
Відповідь
03.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4756 / 4549
Доброго дня!Ми будемо проводити капітальний ремонт каналізаційної та водопровідної мережі.Зг. п.22 Закону -це роботи.Згідно Порядку визначення предмета закупівлі - визначення предмета закупівлі робіт здійснюється за показником 2-5 цифр Єдиного закупів. словника. В цьому році ми вже закуповували послуги з поточного ремонту трубопроводів. По 2-му знаку вони відносяться до предмету закупівлі - 45000000-7 будівельні роботи. Але предмет закупівлі послуг ми визначаємо по 4 цифрі. Напр. 45230000-8 Будівництво трубопроводів... Підкажіть, будь ласка, в річному плані це буде один предмет закупівлі чи різні.Суми не перевищують межі допорогових закупівель.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2