Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6268 / 5931
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, наше підприємство виявляє бажання приймати участь у різноманітних семінарах, тренінгах, курсах. Наприклад, бухгалтер - "вивчення змін у трудовому праві", юрист - "питання щодо публічних закупівель". Тобто, працівники поодинично планують проходити подібні курси. Оплачуємо за дані послуги ми, як роботодавці. Допоможіть вирішити питання, нам бюджетом виділено 300 тис. на оплату таких послуг. Чи необхідно проводити процедуру торгів?? Проблема в тому, що ми не можемо скласти технічні вимоги закупівлі, не знаємо, які курси зацікавлять працівників, коли вони будуть тощо. Тобто передбачити на майбутнє, теми семінарів ми не взмозі. Враховуючи сказане, чи являється "участь у семінарах" - закупівлею згідно Закону???
Відповідь
28.03.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5502 / 5391
Державний вищий навчальний заклад «Криворізький державний педагогічний університет» є державним навчальним закладом, фінансованим за рахунок коштів державного бюджету, згідно з затвердженим кошторисом. При укладанні договору на постачання теплової енергії в 2017 році в кошторисі нашої установи було недостатньо коштів на надання цих послуг протягом всього бюджетного року. Асигнування, які були призначені для вказаних послуг, а відтак і сума договору вичерпані. На даний момент виникла необхідність у закупівлі послуг теплопостачання та наявні кошти для придбання цього виду послуг в кошторисі університету. 1. Чи можливо провести переговорну процедуру (оскільки постачальник монополіст) двічі в період одного бюджетного року? 2. Яким чином сплатити рахунки за надані послуги теплопостачання за період проведення переговорної процедури. Можливо застосувавши приписи частини3 статті 631 Цивільного кодексу України? 3. Яким чином передбачити оплату наданих послу в договорі за період проведення переговорної процедури, тобто до його фактичного укладання?
Відповідь
28.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5540 / 5401
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, хто повинен складати додаток до річного плану: тендерний комітет або ж відповідальна особа за проведення допорогових закупівель, якщо на підприємстві проводяться як допорогові так і закупівлі згідно ст.12 Закону 922-VII?
Відповідь
23.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5472 / 5332
Замовником в 2016 році було проведено процедуру закупівлі на будівництво об'єкту. Пердіод будівництва 2016-2017 роки. Відповідно затверджено річний план закупівлель із загальною очікуваною вартістю робіт на 2 роки. Скажіть будь ласка, чи необхідно замовнику оприлюднювати річний план в 2017 році на частину суми, яку не використано в 2016 році? Якщо так, як вказувати орієнтовний початок процедури закупівлі?
Відповідь
17.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7061 / 7052
Відповідно до ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі» річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» визначено, що додаток до річного плану закупівель, до якого вноситься інформація про закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, складається за формою річного плану закупівель шляхом заповнення відповідних полів в електронній системі закупівель. Одним із таких полів в електронній системі закупівель є поле «процедура закупівлі». Замовником прийнято рішення про здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівель з обов’язковим оприлюдненням звіту про укладені договори, оскільки вартість закупівлі перевищує 50,0 тис. грн. однак не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону. Інформація про таку закупівлю вноситься в додаток до річного плану закупівель відповідно до Закону. Під час складання додатку до річного плану закупівель шляхом внесення інформації про закупівлю, очікувана вартість якої не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, але перевищує 50,0 тис. грн., при заповнення поля в електронній системі закупівель «процедура закупівлі» електронним майданчиком пропонується обрати одну з наступних процедур для такої закупівлі: «Без застосування електронної системи», «Допорогові закупівлі», «Звіт про укладений договір». Зважаючи на наведене, прошу надати роз’яснення щодо наступного: чи правомірними будуть дії замовника щодо зазначення «Звіт про укладений договір» у додатку до річного плану закупівель у полі «процедура закупівлі» при умові послідуючого оприлюднення Звіту про укладений договір зважаючи на те, що Законом не визначено такої процедури закупівлі, як «Звіт про укладений договір»?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2