Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7656 / 7666
Як виконати вимоги ст. 10 Закону стосовно довгострокового договору на капітальне будівництво, укладеному у квітні 2016 р.(до набрання чинності Закону).Термін дії договору-2016-2017 рр. Сума-974000 грн.(допорогова).У серпні 2016 р.додатковою угодою сума договору була збільшена до 1600000 у звязку з перерахунком вартості будівництва обекту.Сума річних кошторисних призначень на 2016 рік - 340000.Оплата у повному обсязі (340000) перерахована у вересні і листопаді.
Відповідь
07.12.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8514 / 8327
ГУ ДФС у Запорізькій області є субспоживачем електричної енергії згідно договору який був укоадений у 2001 році та щорічно проланговуєтся. Оплата споживачу проводиться як "відшкодування елктроенергії". Загальна річна сума розрахунків перевищує 200 тис.грн. ПИТАННЯ: 1. Чи поширюється норми Закону №922 на вищезазначений випадок? 2. Якщо так, яку процедуру необхідно застосувати при закупівлі електроенергії у споживача? 3.Якщо ні, згідно якої норми Закону №922?
Відповідь
07.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11155 / 10642
Ціна за одиницю товару (природний газ)з кінця жовтня зросла більше ніж на 20% у порівнянні із ціною узгодженої на момент укладання договору. Виконавець надав один висновок торгово-промислової палати, що підтверджує зростання ціни більше ніж на 20% від 01.11.2016 та другий висновок з торгово промислової палати від 22.11.2016 в якому засвідчується аналогічний діапазон цін. Також надано пропозицію внесення змін до договору шляхом укладання 2х додаткових угод. Тобто, в порівнянні із ціною договору ціна дійсно зросла більше ніж на 20%, але два висновки торгово-промислової палати засвідчують одномоментне зростання ціни. Виникає запитання: чи має право замовник вносити зміни до договору шляхом укладання 2х додаткових угод, почергово збільшуючи ціну за одиницю товару в сумі не більше ніж на 20%? Якою має бути ціна за одиницю товару в акті приймання-передачі, якщо протягом місяця буде узгоджено дві ціни, при тому, що в межах листопада коливання ціни не було?
Відповідь
07.12.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
9772 / 9469
Прошу Вас дати роз’яснення як у грудні 2016р подовжити договірні відносини(додаткова угода), на постачання електричної енергії з ДТЕК «Донецькобленерго» (монополіст) без зміни істотних умов договору? В зв'язку з тим що НКРЕКП в своїх постановах неодноразова піднімав ціни в поточному році, що привело к достроковим витратам кошторису і фактично грудень місяць не можливо сплатити без зміни суми договору. Враховуючи вище викладене я як голова тендерного комітету запропонував керуючись розділом VII ст. 36 ч.4 п.7 ЗУ «Про публічні закупівлі» укласти додатковий договір з зміною суми договору в бік збільшення так як ціна (тариф) є регульованим і п.7) не заперечує збільшенню суми так як п.2) п.4 Закону. Підкажіть я правильно зрозумів норму Закону? Крім цього неодноразово виникають питання що робити з договірними відносинами, якщо були підвищені ціни в зв’язку з постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2016р. № 656 «Про реалізацію пілотного проекту щодо тимчасового обмеження застосування постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996р. №1548 та постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2007р. №1222» на кінець поточного року якщо ціни не регульовані, потреби існують, а зміни приведуть до збільшення суми, визначеної в договорі?
Відповідь
07.12.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
8323 / 8109
ТОВ “Ледум” висловлює Вам свою повагу і звертається з проханням розглянути повідомлення про існуючі протиріччя між Порядком здійснення допорогових закупівель та ЗУ “Про публічні закупівлі”. Пункт 6.4. Порядку здійснення допорогових закупівель (Далі - Порядок) надає можливість Замовнику зазначати конкретного виробника предмету закупівлі. Згідно цього пункту: “У вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, Замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях Учасників”. Зазначення конкретного виробника порушує принципи визначені Порядком та ЗУ “Про публічні закупівлі”. А саме: принципи недискримінації учасників, добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, запобігання корупційним діям і зловживанням (п. 6.2 Порядку та ст.3 Закону). Крім цього, надання права Замовнику визначати конкретного виробника порушує вимоги та принципи ЗУ “Про публічні закупівлі”, які розповсюджуються і на допорогові закупівлі. Прикладом таких дій, є закупівлі згідно оголошень UA-2016-10-12-000273-c та UA-2016-10-21-000456-b. Просимо Вас звернути увагу на ці протиріччя. Надаємо Вам детальні пояснення та копії документів.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2