Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
9177 / 8909
Департамент є виконавцем ряду загальнодержавних програм, де відбувається відшкодування установам та організаціям за навчання атошників, за отримані ліки тощо, а в деяких випадках є лише платником за тристоронньою угодою по відшкодуванню. Чи потрібно проводити такі договори з використанням системи прозоро? Вдячні за найшвидшу відповідь!
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7281 / 7352
Добрый день!У мене до вас питання, сума запланована згідно річного плану на наступний рік"Послуги міського телефонного зв'язку" перевущують вартісь предмета або послуг статті 2 Закону "Про публічні закупівлі" мова ведеться про послуги "Укртелеком"!Питання чи треба проводити процедуру закупівлі згідно чинного законодавства і яку! Дякую.
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6654 / 6763
Доброго дня!в листопаді 2016 року, ми провели допорогову закупівлю згідно ДК 021:2015- 30200000-1 - Комп"ютерного обладнання та приладдя на суму 100тис. гривень через систему Prozorro.В грудні рішенням районної ради нам додатково виділили 150 тис.грн. на закупівлю комп"ютерного обладнання.Чи потрібно нам знову проводити допорогову закупівлю, через систему Prozorro.Чи маємо ми право здійснити закупівлю на виділені кошти прямим договором?
Відповідь
08.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
9552 / 9156
Відповідно до частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані елекронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: договір про закупівлю. Просимо надати роз'яснення щодо оприлюднення укладенного договору з всіма додатками до нього? Чи потрібно оприлюднювати всі додатки до укладеного договору?
Відповідь
08.12.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
12569 / 12277
П. 2 частини 4 статті 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлено право зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку. Учасники публічних торгів на підставі зазначеної норми після укладання з ними договорів використовують це право і бувають випадки, що не здійснивши поставку по ціні, яка зазначена в пропозиції, одразу звертаються до замовника щодо збільшення ціни на 10 %. В подальшому на протязі дії договору таке збільшення відбувається неодноразово, що в свою чергу нівелює принцип заощадження бюджетних коштів при публічних закупівлях. Враховуюче вищевикладене прошу надати відповідь на запитання: чи має право Тендерний комітет приймати рішення вносити до тендерної документації на закупівлю товарів в розділі Примірний Договір (проект), наприклад, наступне: -........зміна ціни за одиницю товару не більш, як на 10 відсотків............., але не частіше ніж два рази протягом дії договору? Наперед вдячні за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2