Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2247 / 2085
Проведена спрощена закупівля. Переможець надав договір на суму меншу, як в пропозиції за результатами закупівлі. Чи можна підписувати та оприлюднювати такий договір?
Відповідь
14.08.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2179 / 2236
Добрий день. Асоціацією було проведено відкриті торги по закупівлі легкового автомобіля.Торги завершені,укладено договір. В казначейській службі відмовили у реєстрації договору з посиланням на те що: 1. У плані закупівель по предмету закупівлі не вказано КЕКВ; 2.Конкретна назва предмета закупівлі у звіті прописана як "Легкові автомобілі", а в договорі "Легковий автомобіль TOYOTA Camry hybrid prestige «або еквівалент". У зв'язку з цим є питання.Наскількі вагомі ці порушення?Чи є змога їх виправити і яким чином? І наскількі правомірні діє казначейської служби з урахуванням того,що договір викладено в форматі пдф після завершення закупівлі. https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2020-07-02-000247-a
Відповідь
10.08.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1840 / 1917
Добрий день, я провідний фахівець філії в Чернігівській області, займаюсь підготовкою договрів. Направила проект договору споживача про надання послуги з розподілу електричної енергії до АТ "Чернігівобленерго" із зазначенням тарифу на дату укладання договору за послугу розподілу ел.енергії. Представник компанії повідов, що тариф у договорі закупівлі та додатках до договору не зазаначається Надайте консультацію, чи є обов'язковим вказувати тариф на послугу в договорі чи додатку до договору, додатковій угоді?
Відповідь
05.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1548 / 1639
доброго дня, підкажіть чи можна вважати статут одним із документів, що підтверджує право підпису тендерної документації на повноваження особи?
Відповідь
03.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1850 / 1880
ДоБрого дня. У ч.4.ст.41 ЗУ"Про публічні закупівлі"визначені віпадки, коли ціна договору може відрізнятись від ціни пропозиції переможця, а саме:  у разі визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті;  у випадку перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Досить поширений випалок, коли у результаті аукціону пропозиція переможця за одиницю товару визначається у гривнях та копійках з декількома десятовими знаками(наприклад 25000грн- ціна пропозиції, кількіть товару-78од., ціна за од.-267,094грн.). Я так розумію, що одразу ж можна укласти договір на зменшену суму(267,09*78=24999,78грн).При реєстрації договору у органах ДКСУ казначеї перевіряють на відповідність звіту про результати проведення закупівель, який до речі формується системою автоматично, та ціни договору. Звіт сформується із ціною пропозиції переможця, а не зменшеною ціною. Питання: чи може відрізнятися у такому випадку сума звіту та ціна договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2