Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3552 / 3689
Закупівля послуг – тендерна документація дозволяє залучення співвиконавців. В складі пропозиції надано лист «про незалучення співвиконавців». Чи може Виконавець в процесі виконання договору все ж таки залучити співвиконавця?
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3547 / 3624
Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасникау Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів). В учасника закупівлі юридичної особи відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника в ЄДР. При цьому згідно ЄДР у нього один засновник - фізична особа, яка має 100% у статутному капіталі. Станом на 09.07.2020 Мінфіном не прийнято наказу «Про затвердження форми та змісту структури власності та Інструкції щодо їх заповнення», після прийняття якого у юридичної особи розпочинається тримісячний строк, протягом якого вона зобов'язана подати реєстратору відомості про кінцевого бенефіціарного власника для внесення їх до ЄДР. Запитання: чи зобов'язаний учасник на підставі п. 9 ч. 1 ст. 17 Закону відхилити пропозицію такого учасника, у якого не внесена інформація про кінцевого бенефіціарного власника до ЄДР, але присутня інформація про засновника фізичну особу, у якого частка статутного капіталу 100%.
Відповідь
01.07.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3546 / 3637
Нами було завантажено тендерну пропозицію на електронному майданчику. Замовник уніс зміни до закупівлі, що не вимагали від нас змін до тендерної пропозиції. Майданчик надіслав нам повідомлення, що ми маємо підтвердити свою пропозиції. Оскільки ми в ній нічого не змінювали, то нічого не робили. Майданчик скасував нашу тендерну пропозицію, як таку, що не підтверджена учасником, про що ми дізналися лише коли не побачили її при розкритті. Просимо надати відповідь чи мав право майданчик скасувати тендерну пропозицію учасника без його дозволу і якими нормами це передбачено?
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3545 / 3371
в ч. 16 ст. 29 Закону чітко визначені документи які учасник має право дозавантажити, а саме кваліфікаціні документи та щодо права підпусу. Якщо в пропозиції учасника відсутні і інші документи, технічні розрахунки, або довідки відповідно до частини третьої статті 22 Закону, ЧИ ПОВИНЕН ЗАМОВНИК ДАВАТИ 24 години на дозавантаження документів, якщо всеодно пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації.
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3543 / 3646
У зв’язку з децентралізацією та приєднанням сусідніх громад, заклади освіти, які обслуговувалися централізованими бухгалтеріями стали автономними і відповідно кожен такий заклад став Замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Замовником, який не має діючого договору про постачання електричної енергії, розпочато процедуру відкритих торгів на закупівлю електричної енергії на 2021 рік на очікувану вартість, але станом на 31.01.2020 така процедура не буде завершена ( можливість укласти договір за результатами такої процедури виникне у Замовника лише у січні 2021 року). Як закупити електричну енергію для забезпечення безперебійної роботи Закладу у січні 2021 року? Чи має право Замовник укласти прямий договір до 50 тис. грн, у період проведення процедури відкритих торгів? Дякуємо.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2