Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5688 / 5752
Вже розпочався рік, а немає чіткого визначення з питання по якому знаку визначаємо предмет закупівлі? Зміни до ЄЗС 021:2015 також не внесені. Коли будуть в наявності якісь нормативні документи з даних питань? Час іде, процедури необхідно розпочинати.
Відповідь
11.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8821 / 8481
Згідно п.22 Закону «Про публічні закупівлі» роботи із виготовлення проектно-кошторисної документації (проектування) відносяться до поняття – роботи, проте у ДК 021:2015 в розділі 45000000-7 «Будівельні роботи» таке поняття відсутнє, натомість воно є у розділі 71000000-8 «Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги». Якщо вартість таких робіт понад 200,0 тис. грн., а код за ДК 021:2015 – це інженерні послуги, чи не буде порушенням проводити таку закупівлю без застосування визначених Законом процедур. Дякую.
Відповідь
11.01.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
8525 / 8282
Відповідно до ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII Голова, секретар та інші члени тендерного комітету, уповноважені особи можуть пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель.  чи визначений перелік підприємств, установ чи організацій, що мають право проводити навчання з питань організації та здійснення закупівель?  з якою періодичністю Голова, секретар та інші члени тендерного комітету, уповноважені особи можуть пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель?  якщо працівники замовника проходили навчання відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» необхідно проходити навчання чи підвищення кваліфікації?
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6575 / 6494
Доброго дня! Надайте будь ласка роз'яснення щодо інформації про кінцевого бенефіціарного власника(контролера), а саме: у запиті в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (передбаченого п.9 частини 2 статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань") надана інформація, в переліку засновників лише "АКЦІОНЕРИ ЗА РЕЄСТРОМ"(ПАТ "Екоклін", ЄДРПОУ 34964189), тобто відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Чи є це підставою для відхилення тендерної пропозиції?
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6429 / 6203
Скажіть, будь ласка, в який термін потрібно розмістити звіт про укладений договір(закупівля більше 50 тис грн, але менше 200 тис грн), якщо договір укладено 06.01.2017?Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2