Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8311 / 8432
Доброго дня! Питання наступне: є можливість технічна чи правова повернення до пропозиції учасника, яки був відхиленний с початку розгляду пропозицій.
Відповідь
28.12.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7737 / 8054
Котельня організації на данний час в оренді. Орендар надає послуги по теплопостачанню в Гігакалоріях (топить газом). В 2017р. котельня буде на дровах. Яку процедуру торгів потрібно проводити?
Відповідь
28.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6156 / 6013
Відповідно до ч. 4 ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі" оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5150 тисячам євро. Чи може замовник запланувати на один і той же предмет закупівлі проведення декількох відкритих торгів вартістю менше 133 тис євро кожен та не оприлюднювати оголошення про проведення процедури закупівлі англійською мовою, якщо загальна вартість предмету закупівлі на рік буде більшою 133 тис євро?
Відповідь
28.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
9354 / 8400
Відповідно до абз. 5 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Якщо замовником на рік заплановано здійснити закупівлю медикаментів загальною вартістю 190 тис грн. При цьому, потреба в конкретному переліку медикаментів виникає протягом року в залежності від заявок структурних підрозділів. Чи може замовник укладати договори протягом року, виходячи із потреби? І якщо сума кожного окремого договору буде менше 50 тис грн, чи потрібно оприлюднювати звіт про укладений договір, ураховуючи, що вартість закупівлі на рік більше 50 тис грн?
Відповідь
28.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7354 / 7059
Відповідно до абз. 5 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник у 2016 році провів допорогові електронні торги із застосуванням електронної системи закупівель та за їх результатом уклав договір на закупівлю послуг з оренди обладнання. У 2017 році планується пролонгувати дію даного договору на суму вище 50 тис грн. Чи потрібно при пролонгації договору, що відбувається без застосування електронної системи закупівель, шляхом укладання додаткової угоди до попереднього договору на суму вище 50 тис грн, оприлюднювати звіт про укладений договір?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2