Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7435 / 7292
У замовника, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, виникла потреба у закупівлі Послуг з поточного ремонту будівлі та окремо Послуг з поточного ремонту флігеля цієї ж будівлі (адреса та сама). Проте, на будівлю і на флігель є окрема документація БТІ. Постає питання, чи в даному випадку флігель вважається окремим об'єктом? І тоді послуги з поточного ремонту флігеля є окремим предметом закупівлі в розумінні Закону?
Відповідь
25.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7431 / 7653
Доброго дня!Сажiть буда-ласка у нас склалась така ситуацiя ми провели переговорну процедуру на заупiвлю електричноi енергii проте на этапi пiдписання договору з Учасниом виникли уладнення и укласти тендерний договiр ми не встигаемо по строкам i процедуру ми будемо выдмiняти. Для можливостi хоч якось оплатити електроенергiю за сiчень ми уклали додаткову угоду до договору постачання електричноi енергii (не тендерний) додаткову угоду на продовження договору на I квартал 2017 року iз суммою згiдно тимчасового кошторису 83500грн. А вже в лютому почнемо нову переговорну процедуру на закупiвлю елетричноi енергii до кiнця 2017 року на очiкувану суму 400 000 грн. Скажiть будь-ласка чи не буде це порушенням що ми уклали прямий договiр на 83500 грн. згiдно тимчсового кошторису, а потiм вже провели переговорну процедуру згiдно рiчного (постiйного) кошторису.
Відповідь
25.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5175 / 5029
Доброго дня, надайте будь-ласка відповідь на наступне питання. Наприклад у відділі який займається проведенням закупівель працює 5 осіб які не є членами тендерного комітету та жоден з них не є секретарем або головою тендерного комітету. Чи мають дані працівники оприлюднювати інформацію на майданчиках та відповідно накладати від свого імені електронні цифрові підписи? Дякую.
Відповідь
25.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5770 / 5580
Саттею 2 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою ха вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини,замовники оприлюднюють звіт про укладені договори. Питання: якщо вартість договору є меншою 50 тисяч, але відповідно до додатку до річного плану по коду передбачено суму більшу, ніж 50 тис.(але меншу, ніж 200 тис.),чи потрібно оприлюднювати звіти про такі договори.
Відповідь
25.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6733 / 6508
Наше підприємство відноситься до замовників, які проводять діяльність в окремих сферах господарювання. П. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: товари, роботи, послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах. На які послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади ....... розповсюджується пп. 2 п. 4 с. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2