Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3410 / 3260
Добрий день. Наше підприємство в один день визначено переможцем чотирьох закупівель у одного замовника. Відповідно до умов закупівлі, Переможець у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику, зокрема, довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів. Питання: чи можна одну довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів надати замовнику як виконання умов чотирьох закупівель? Чи має бути подано 4 довідки про відсутність заборгованості на кожну закупівлі окремо?
Відповідь
20.09.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3932 / 3859
Розділом тендерної документацій «інструкція з підготовки тендерної пропозицій», пункт 5. Кваліфікаційні критерій до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі», замовником встановлено вимогу щодо відповідності учасника вимогам, встановленим статтею 17 Закону. Для підтвердження відсутності підстав, визначених у частинах перший і другій статті 17 Закону учасники подають інформацію в довільний формі. Замовником у тендерний документації зазначено, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах перший і другий цієї статті, надасться лише в довільній формі. Учасник закупівлі Фізична особа-підприємець Карацюба Ігор Миколайович, в складі тендерної пропозиції не надав інформацію у довільній формі стосовно п.п. 1,7 ч.1 ст. 17 Закону. Відтак учасником не підтверджено відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбачених у частині першій статті 17 Закону.
Відповідь
22.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3699 / 3670
На виконання вимог ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Учасник в тендерній пропозиції повинен надати в довільній формі інформацію про відсутність підстав, визначених у частинах 1 і 2 цієї статті, зокрема, відносно п.9 ч. 1 «у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». З огляду на вимоги статті 5 Закону (рівна участь вітчизняних та іноземних учасників), іноземні учасники, також повинні надати інформацію, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». Згідно ст.16 Закону документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції. Допоможіть з наступним питанням: 1) який пункт Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» вказує на той факт, що до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань вноситься лише інформація про вітчизняних учасників; 2) яким чином іноземний учасник може обґрунтувати, що надання вимога, щодо наявності необхідної інформації в Реєстрі не передбачена законодавством для іноземних учасників.
Відповідь
02.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4638 / 4401
У довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, завжди вказується назва установи (організації, закладу), до якої буде подано цю довідку. Чи є порушенням Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. №922-VIII надання вказаної довідки до установи (організації), яка не вказана у довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3149 / 3079
Доброго дня. Скажіть будь ласка компанія хоче подавати документи для участі в тендері на 2 різні дер.закупівлі. Одна закупівля - 13 млн., Друга - 12 млн.грн. Будуть оформлені 2 різні і не пов'язані між собою договори. Відповідно до закону України про публічні закупівлі якщо закупівля проводиться більш, ніж на 20 млн., То на підприємстві потрібна антикорупційна програма. Чи правильно ми розуміємо, що нас це не стосуватиметься (нам не потрібна антикор.программа), оскільки у нас кожна з закупівель менше 20 млн.?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2