Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.01.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1528 / 1440
Доброго дня! Балансоутримувач майнового уомплексу - бюджетна установа, провела тендер на закупівлю природнього газу для опалення цього комплексу. Вже після підписання угоди змінився балансоутримувач, також бюджетна установа. При цьому власник майна не змінився. фінансування як первісного так і нового балансоутримувача здійснюється з одного місцевого бюджету. Чи потрібно проводити новий тендер? Чи достатьньо укласти договір про заміну сторони?
Відповідь
03.01.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1421 / 1377
Підкажіть будь ласка як відобразити ,що договір закрито
Відповідь
03.01.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1587 / 1587
Шановний уповноважений орган з питань публічних закупівель. МКУП «Міськсвітло» звертається до Вас з наступного питання. Замовник під час планування та проведення процедури закупівлі, зазначає декілька джерел фінансування (кошти бюджету та власні кошти). Під час укладання договору замовник зазначає ціну договору переможця, та розписує з яких сум вона складається по бюджету та по власним коштам. У ході виконання договору у замовника виникла необхідність змінити суму по джерелам фінансування, з казначейського рахунку зняти та добавити цю суму на банківський рахунок Виникає питання чи можна таким чином коригувати суму договору, при цьому що загальний розмір не зміниться, тобто перекидувати з рахунку на рахунок ? І ще важливе питання, чи потрібно коригувати обсяг закупівлі при таких змінах по кожному джерелу фінансування, якщо є декілька номенклатур по процедурі і вони прив’язані безпосередньо до сум ?
Відповідь
24.12.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1647 / 1630
Доброго дня. Надайте будь-ласка роз`яснення. 14.01.2019р. наш заклад здійснив закупівлю електричної енергії ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії), за допомогою переговорної процедури закупівлі, строк постачання електричної енергії до 31 грудня 2019 року. 19.11.2019 року згідно рішення Павлоградської міської ради, заклад шляхом реорганізації (перетворення) з Комунального закладу «Павлоградська міська лікарня №1» Павлоградської міської ради став Комунальним некомерційним підприємством «Павлоградська міська лікарня №1» Павлоградської міської ради який є правонаступником. 23.10.2019 року до Договору постачання електричної енергії було укладено Додаткову угоду, в якій було знято залишки коштів про Договору та припинено з «01» жовтня 2019р. зобов`язання згідно Договору в частині постачання електричної енергії, але Договір не було розірвано, він є активним, та його дія продовжується до 31.12.2019р. Чи можемо ми продовжити строк дії даного Договору відповідно п. 5 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» на період проведення нової процедури закупівлі на суму не більше 20% від суми Договору, укладеного в 2019 році, за умови, що строк дії Договору залишився незмінним, тобто до 31 грудня 2019 року. Зауважемо, що в Договорі постачання на 2019 рік передбачено таке продовження строку дії Договору, а відповідно до роз`яснення МЕРТУ «строком дії договору є час, протягом якого сторни можуть здійснити свої права та виконати свої обов`язки відповідно до Договору»
Відповідь
21.12.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1512 / 1473
За результатами проведення процедур відкритих торгів були укладені договори. Умови договорів були виконані. Відбулася поставка товару з введенням в експлуатацію, виконані роботи, надані послуги. Платіжні документи надані до Казначейства протягом останнього тижня, до 19.12.19. Наразі платежі Казначейством не здійснюються. Чи можна внести до річного плану на 2020 рік ці закупівлі, продовжити строк дії договорів, за якими зобов'язання з боку учасників закупівлі виконано, але не оплачено та оплатити за рахунок бюджету 2030 року без повторного проведення процедури закупівлі, оскільки переможець вже є і його зобов'язання виконані в повному обсязі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2