Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8223 / 7887
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення з наступного питання. Чи правомірно вчиняє Замовник оголошуючи вісім однакових відкритих процедур закупівлі на один і той самий товар код ЄЗС ДК 021:2015 – 34631000-9 з метою ухилення від процедури міжнародної закупівлі, яка передбачає прекваліфікацію, що дозволяє допустити до участі у процедурі закупівлі дійсно реальних учасників в порядку ч. 4 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі»? Також вважаємо за необхідне зазначити, що такі дії Замовника наносять фінансові збитки учасникам, так як для участі у процедурі закупівлі учасник зобов’язаний внести оплату за участь, оформити забезпечення тендерної пропозиції (банківську гарантію) за кожну процедуру закупівлі, тобто учасник зобов’язаний сплатити вісім платежів за участь та оформити вісім забезпечень тендерної пропозиції замість однієї. Беручи все вище сказане до уваги, виникає питання законності таких дій, адже майже всі закупівлі даного Замовника про всім предметам його закупівель здійснюється методом дроблення одного тендеру на 8-10 тендерів загальною сумою закупки до 133 тисяч євро в еквіваленті кожного.
Відповідь
24.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9597 / 9264
Доброго дня! Багато джерел зсилається на лист Мінекономрозвитку України № 3302-05/32495-07 де зазначається, що при переговорній процедурі закупівлі ніколи не використовують положення статті 17. Чи не могли би зазначити посилання саме на цей лист, бо на вашому інтернет ресурсі його не знайдено. Дуже дякую!
Відповідь
24.04.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7987 / 7582
Добрий день, прошу Вас надати роз'яснення щодо зазначення в договорах по відкритих торгах та до порогових закупівлях CPV коду та обов'язкового розшифрування цього коду. Тобто: CPV код "Назва коду із словника" (конкретна назва закупівлі). Бажано із якимось прикладом.
Відповідь
24.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8603 / 8656
Добрий день. Прошу Вас надати роз'яснення щодо кількості укладених договорів при лотовій закупівлі (відкриті торги), якщо по декількох лотах переможець один. Скільки повинно бути договорів: один по всіх виграшних лотах, або окремо по кожному лоту договір.
Відповідь
24.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6193 / 6198
Доброго дня! чи повинен Замовник при закупівлі товару вимагати від Учасника в тендерній документації інформацію про субпідрядника (субпідрядників)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2