Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.03.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5784 / 5415
1. Чи мають право платники єдиного податку на ІІ групі працювати з бюджетними установами? 2. Чи має право Учасник дозавантажувати документи, які є в кваліфікаційних вимогах Замовника після проведенння аукціону? Та чи має право Замовник оголосити його переможцем, якщо не вистачає документів в пропозиції Учасника на сайті, але він має змогу надати їх у паперовому вигляді ?
Відповідь
09.03.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
6411 / 6334
Керуючись п.11, 12, 13 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), просимо надати роз’яснення з такого питання. В листі від 24.11.2016 р. N 3302-06/38090-06 Щодо застосування санкцій МЕРТ рекомендував замовникам при здійсненні закупівель відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" ураховувати вимоги Закону України "Про санкції" та Указу Президента від 17.10.2016 N 467/2016 "Про рішення Ради Національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (далі – Санкції). Наразі незрозумілими є такі моменти: 1) В якому розділі тендерної документації замовник повинен враховувати (встановлювати вимогу) зазначене рішення РНБО. 2) Яким чином повинен діяти замовник в разі, якщо він виявить, що до засновника(ів) та/або кінцевого(их) бенефіцара(ів) учасника процедури закупівлі застосовано Санкції. Просимо надати відповіді на поставлені питання.
Відповідь
09.03.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5159 / 4997
Добрий день! При проведенні допорогових закупівель визначено учасників-переможців щодо постачання товару та надання послуг, з якими за результатами закупівель укладено договори. Надайте будь ласка роз'яснення чи можливо укладати з учасниками-переможцями допорогових закупівель додаткові угоди до 200,00 тис.гривень? Дякую за оперативну відповідь!
Відповідь
09.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5420 / 5218
Доброго дня! В 2017 році замовником проведено процедуру закупівлі послуг з поточного ремонту доріг на суму 3,5млн.грн. В подальшому бюджетом міста на вказані цілі було додано ще 1,5млн.грн. Питання: чи необхідно проведення торгів відповідно до ч.4 ст.10 ЗУ «Про публічні закупівлі» у зв’язку з тим, що загальна річна сума складає більше 133 тис. євро? Чи можливо проведення відкритих «українських» торгів на суму 1,5млн.грн. без виконання вимог ч.4 ст.10 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
09.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7125 / 6890
З відповіді Департаменту регулювання державних закупівель Мінекономрозвитку на запит 196/2017 стосовно визначення поняття "обсяг" випливає, що воно стосується робіт та послуг, та є еквівалентом поняття "кількість", яке стосується товарів. Але згідно п. 1 Порядку визначення предмету закупівлі при здійсненні закупівлі лікарських засобів замовник може визначати частини такого предмету (лоти) у тому числі за ОБСЯГОМ. З огляду на дефініцію у ст. 2 ЗУ "Про лікарські засоби" та п.32 ч.1 ст.1 ЗУ "Про публічні закупівлі" лікарські засоби є товаром.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2