Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.03.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2177 / 2214
Така ситуація. В 2022р. виготовлено ОДНУ проектно-кошторисну документацію по об’єкту: "Капітальний ремонт..... ." ( І-черга ....) всьго по звед.кошт.розрахунку 20млн.грн . "Капітальний ремонт..... ." ( ІІ-черга ....) всьго по звед.кошт.розрахунку 5млн.грн. "Капітальний ремонт..... ." ( ІІІ-черга ....) всьго по звед.кошт.розрахунку 7млн.грн. На початок 2023р. виділено 19млн.грн., Питання: 1. Чи можна провести відкриті торги лише по І черзі, а коли будуть кошти - тоді знову провести відкриті торги на ІІ чергу? Якщо Ічергу і ІІчергу виконуватимуть різні учасники, чи це не буде перешкодою при введенні обєкта в експлуатацію?
Відповідь
30.03.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1719 / 1701
Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» публічна закупівля — придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом. Своєю чергою відповідно до п. 17 ч. 1 Закону про публічні закупівлі послуги — це будь-який предмет закупівлі, крім товарів і робіт, зокрема транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідні або дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, найм (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт. Виконавчий комітет Драбівської селищної ради Золотоніського району Черкаської області має потребу в залученні до виконання робіт, зокрема з благоустрою, сторонніх фізичних осіб (не працівників виконавчого комітету). Як правило, такі послуги повинні виконуватись на підставі цивільно-правових договорів. У зв’язку з вищевикладеним просимо надати роз’яснення, чи підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі придбання таких послуг, якщо вони виконуються на базі цивільно-правових договорів укладених з фізичною особою.
Відповідь
29.03.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2412 / 2321
якщо кошторис складається з трьох черг, кошти виділені на першу чергу, чи можемо ми оголосити закупівлю тільки першої черги(чи не буде це порушення)
Відповідь
29.03.2023 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1719 / 1746
З 01 квітня 2023 року підвищується тариф на послуги з передачі електричної енергії. Дані послуги включено до складу ціни товару електричної енергії. Зміни вносимо до договору відповідно до підпункту 7 пункту 19 Особливостей. Як правильно вносити зміни за цим підпунктом, а саме ми збільшуємо суму договору на різницю в тарифі на послуги з передачі електричної енергії без зміни обсягів (кВт).
Відповідь
29.03.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2040 / 2019
1) Тендерною документацією передбачено, що на підтвердження технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, учасник у складі пропозиції має надати: договірна ціна; пояснювальна записка; локальний кошторис; відомість ресурсів; розрахунки загальновиробничих та адміністративних витрат; розрахунок вартості експлуатації машин та механізмів. Проте в наданій пропозиції відсутній один розрахунок, а саме розрахунок загальновиробничих та адміністративних витрат. Враховуючи зазначене чи може замовник надати 24 години на виправлення даного порушення, чи це одразу відхилення пропозиції бо відсутній один з розрахунків, що відноситься до технічних характеристик предмету закупівлі? 2) В дефектному акті опублікованому замовником до тендерної документації вказано 65 позицій, у дефектному акті наданому учасником у пропозиції відсутня одна позиція, і ця ж позиція не врахована учасником в кошторисних розрахунках. Враховуючи зазначене чи може замовник надати 24 години на виправлення даного порушення, чи це одразу відхилення пропозиції ? 3) В дефектному акті опублікованому замовником до тендерної документації є позиція «шпаклювання простих фасадів…», у дефектному акті наданому учасником пропозиції «шпаклювання простих фасадів…» відсутня, проте з’явилась нова позиція «штукатурення розчином….», при цьому об’єм (кількість) відповідає вимогам що зазначено замовником в дефектному акті під час публікації закупівлі. Враховуючи зазначене чи може замовник надати 24 години на виправлення даного порушення, чи це одразу відхилення пропозиції ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2