Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.07.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6936 / 6765
Наше підприємство здійснює закупівлі пального ціна на яке постійно коливається на ринку. Пунктом 2 ч. 4. ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачена можливість зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 % у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми визначеної у договорі. Так, збільшуючи ціну на пальне нам доводиться зменшувати кількість товару, аби не збільшилась загальна сума визначена у договорі. Пунктом 5 ч. 4 ст. 36 Закону передбачена можливість узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товару) Запитання: Чи можна при подальшій зміні ціни в бік зменшення (керуючись п. 5 ч. 4 ст. 36 Закону)відповідно збільшувати кількість товару не перевищуючи при цьому початкової кількості на яку було проведено торги та яка була зазначена у договорі?
Відповідь
03.07.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7176 / 6977
Виникла проблема з визначенням процедури закупівлі у разі коли її очікувана вартість понад 50 тисяч, але не перевищує вартісних меж встановлених Законом, при цьому прозрахунки здійснюються по рахунку. Питання: 1. В додатку до річного плану та в Системі (під час оприлюднення) зазначається "звіт про укладений договір" чи "без використання Системи"? 2. У разі зазначення "звіт про укладений договір", що зазначати в полях під час оприлюднення (номер та дата договору, строк виконання тощо)? Завчасно вдячна!
Відповідь
03.07.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
5334 / 5034
Як утворити тендерний комітет, якщо замовником процедури закупівлі є відділ житлово-комунального господарства та будівництва Подільської районної ради, в якому тільки троє штатних працівників: начальник відділу (депутат районної ради) і двоє головних спеціалістів. Начальник відділу не може бути членом тендерного комітету відповідно ЗУ "Про публічні закупівлі". Визначити Уповноважену особу з числа працівників відділу неможливо - не відповідають вимогам законодавства (досвід роботи у сфері закупівель менше року). Визначити Уповноважену особу за контрактом теж неможливо - відсутність коштів.
Відповідь
03.07.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8002 / 7659
Відповідно до інформації розмщенної в Системі, замовником оприлюднено Звіт про укладені договори ID UA-2017-01-30-000459-a, згідно п. 9 Звіту Конкретна назва предмета закупівлі:Продукти харчування згідно спеціфікації, п.15 15. Ціна договору: 1 396 450 UAH з ПДВ. Крім того замовником розміщено Звіти про укладені договори , на кожний із пунктів товару, вказаного в специфікації до даного договору(вартість якого білше 50 тис. грн):UA-2017-01-31-000652-c, UA-2017-01-31-000641-c, UA-2017-01-31-002652-b, UA-2017-01-31-000737-a..., з зазначенням цього ж договору, але ціна договуру в звітах, дорівнює вартості кожного пункту товару, вказаного в специфікації до нього. Чи є дана ситуація, порушенням ч.7 ст.2 Закону, та ч.3 ст36 Закону. Чи повинна була дана закупівля проводитись як відкриті торги.
Відповідь
02.07.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
7235 / 7182
Частина 31 пункту 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» регламентує, що до складу тендерного комітету можуть входити «…інші особи замовника». З урахуванням даної норми, чи можливо за Розпорядженням Замовника залучити до роботи тендерного комітету фахівця, який не входить до штату Замовника. Наприклад, з яким Замовником укладено цивільно-правовий договір на надання консультаційних послуг, пов'язаних з роботою тендерного комітету. У нашому випадку Замовник - виконавчий орган місцевого самоврядування.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2