Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1226 / 1222
ДП ПРОЗОРРО у своїй діяльності широко вживає и застосовує на електоронному майданчику терміни "Спрощена закупівля", "Допорогова закупівля", ссилаючись на наявність цих термінів та вживаність їх у Законі України "Про публічні закупівлі"(далі Законі). В Законі про це нічого немає. Роз'яснень з цього приводу ДП ПРОЗОРРО уникає. Поясніть, будь ласка, звідки взялись ці терміни, з посиланням на статті та закони, чи підзаконні акти, чи т.і. Та чи законна така вільна термінологія і тлумачення Закону України "Про публічні закупівлі". З повагою.
Відповідь
27.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1097 / 1113
На виконання ухвали Господарського суду міста Києва необхідно оплатити послуги та відшкодування витрат арбітражної керуючої на суму 84000 грн. Чи є послуги арбітражного керуючого ПОСЛУГОЮ в розумінні Закону про Публічні закупівлі зі змінами? Якщо це послуга, то чи можна прямий договір в зв'язку з відсутністю конкуренції з технічних причин?
Відповідь
26.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1012 / 1118
Доброго дня! Товариство - Учасник утворено в результаті виділу з іншого Товариства. В ЄДР юридичних осіб вказано про те, що новостворене товариство є правонаступником іншого Товариства . Інше Товариство з якого виділене нове Товариство має великий досвід у сфері будівництва, участі в тендерах та виконаннях державних замовлень. Питання полягає у наступному- може новостворене Товариство (правонаступник) застосовувати досвід Товариства, з якого воно виділене - при формуванні та подачі тендерної пропозиції у торгах? Мається на увазі надавати договори, укладені з Товариством з якого виділене Товариство, акті про виконання договорів (КБ-2, КБ-3) та листи-відгуки Замовників про виконання цих договорів.
Відповідь
26.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1112 / 1093
Доброго дня. Звертаюся до вас з проханням надати роз'яснення на вашу відповідь на запит 366/2019, який направлявся вам керівництвом Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області. Ви відповіли, що відповідно до п. 15 Порядку визначення предмета закупівлі послуг безоплатної вторинної правової допомоги здійснюється за обсягом, часом та місцем надання послуг окремо для кожного суб'єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу, однак керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у м.Києві трактує це так, що адвокат, який на контрактній основі працює з центром не може отримувати за роботу по наданню правової допомоги за отриманими дорученнями центру, (а їх у мене станом на 26.10.2020 р. 86) більше як 200 тисяч гривень в рік!? Прошу вас роз'яснити більш детально п 15 Порядку визначення предмета закупівлі послуг та чи правильно діє керівництво центру? Дякую. З повагою, Адвокат Алла Угрина
Відповідь
23.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1154 / 1167
Добрий день. Наша установа хоче придбати комп'ютерну техніку (згідно ДК 021-2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)), а саме ноутбуки та комп'ютери настільні на загальну суму до 100 тис. грн.. Згідно з Законом України "Про публічні закупівлі" та Постановою КМУ від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу” ми маємо право провести закупівлю техніки через електронний каталог Prozorro Market. Просимо надати конкретну відповідь на наступні питання: Питання 1: Як скоро безпосередньо на майданчиках запрацює функціонал проведення закупівлі через Prozorro Market на суму більше 50 тис. грн. однією закупівлею? Питання 2: Чи можемо ми на виділені нам сессією кошти провести дві окремих закупівлі через електронний каталог Prozorro Market (кожна на суму близько 50 тис.грн.)? Чи не буде це вважатися поділом предмету закупівлі на частини з метою ухилення від процедури спрощеної закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2