Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1152 / 1251
Доброго дня. ми військова організація та в своїй життєдіяльності керуємся ще й наказами міністерства оборони (наприклад, згідно додатку 9 до пункту 3.7.4 Наказу МОУ № 520 від 19.08.2011 року, граничні строки невідкладної ліквідації виявлених несправностей елементів будівель під час виконання непередбаченого поточного ремонту на течі в трубопроводах та їх сполученнях (також сюди входять аварія електромережі) складають негайного усунення.) підскажіть будь ласка як правильно проводити закупівлю послуг з поточного ремонту, якщо це усунення аварії(наприклад водопостачання чи електромереж)якщо по данній будівлі вже проведено закупівлю послуг з поточного ремонту на 40 000 грн., а сума усунення аварії 175 000 грн.,та чи враховується ця сума в загальну суму по будівлі.
Відповідь
08.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1054 / 1110
Доброго дня! Підкажіть, є створене ОТГ , при ОТГ у 01.01.2021 р. прогнузується функціонування відділу освіти( як юридичної особи). Який орган в даний час відповідальний за проведення закупівлі та щодо періоду проведення тендерних процедур (на закупівлю електроносіїв) на 2021 р.? Дякую.
Відповідь
08.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1198 / 1231
Доброго дня! Чи має право Замовник здійснити закупівлю товару без використання електронної системи в межах одного коду ДК 021:2015 в сумі, що перевищує 50 тис.грн. в рік у разі, коли Замовник у другому півріччі отримав додаткове фінансування?
Відповідь
08.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1174 / 1263
Доброго дня! Наша сільська рада проходить процес ліквідації, у зв'язку з об'єднанням в новостворену територіальну громаду Мар'янівська сільська рада. На 2021 рік необхідно закупити електричну енергію на дану громаду. Сума перевищує поріг 200000,00 грн. тому необхідно проводити відкриті торги. Питання: коли їх можна розпочинати,адже сільські ради ще проходять період ліквідації? Також, у обслуговуючому підприємстві КОЕК нам повідомили, що ми являємось малим непобутовим споживачем, проте документального підтвердження не надають. Так, якщо ми являємось малим непобутовим споживачем, то наша сільська рада має право на укладення Додаткової угоди на період здійснення процедури відкритих торгів, що в сумі не перевищує 20 % від суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році. У зв'язку з цим також питання: де ми можемо знайти підтвердження, що ми являємось малим непобутовим споживачем?
Відповідь
07.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1362 / 1357
п. 4 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) передбачено, що вартість життєвого циклу - сукупність вартості предмета закупівлі або його частини (лота) та інших витрат, які нестиме безпосередньо замовник під час використання, обслуговування та припинення використання предмета закупівлі. Вартість життєвого циклу розраховується відповідно до методики, встановленої у тендерній документації. У ст. 22 Закону передбачено, що у разі застосування критерію оцінки вартість життєвого циклу, методика оцінки тендерних пропозицій повинна містити опис усіх складових вартісних елементів та перелік документів і інформації, які повинні надати учасники для підтвердження вартості складових елементів життєвого циклу. Замовник у разі необхідності дисконтування витрат життєвого циклу майбутніх періодів може використовувати поточну облікову ставку Національного банку України. Вартість життєвого циклу може рахуватися як сума всіх витрат життєвого циклу або сума всіх витрат життєвого циклу, поділена на розрахункову одиницю експлуатації предмета закупівлі. Ст. 29 Закону визначено розгляд та оцінку тендерних пропозицій. ч. 3 ст.29 Закону передбачено, що Критеріями оцінки є: 1) ціна; або 2) вартість життєвого циклу; або 3) ціна/вартість життєвого циклу разом з іншими критеріями оцінки, зокрема, такими як: умови оплати, строк виконання, гарантійне обслуговування, передача технології та підготовка управлінських, наукових і виробничих кадрів, застосування заходів охорони навколишнього середовища та/або соціального захисту, які пов’язані із предметом закупівлі. ч. 4. ст. 29 Закону У разі застосування критерію оцінки вартості життєвого циклу до цього критерію крім ціни товару (роботи, послуги) може включатися один або декілька витрат замовника протягом життєвого циклу товару (товарів), роботи (робіт) або послуги (послуг), а саме витрати, пов’язані з: 1) використанням товару (товарів), роботи (робіт) або послуги (послуг), зокрема споживання енергії та інших ресурсів; 2) технічним обслуговуванням; 3) збором та утилізацією товару (товарів); 4) впливом зовнішніх екологічних чинників протягом життєвого циклу товару (товарів), роботи (робіт) або послуги (послуг), у разі якщо їхня грошова вартість може бути визначена, зокрема вплив викидів парникових газів, інших забруднюючих речовин та інші витрати, пов’язані із зменшенням впливу на навколишнє середовище (довкілля). У разі застосування критерію оцінки вартості життєвого циклу, всі його складові не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Відповідно до ч. 8 ст. 29 Закону якщо для визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції/пропозиції, крім ціни або вартості життєвого циклу, замовником застосовуються інші критерії оцінки, у тендерній документацїї/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі визначається їх вартісний еквівалент або питома вага цих критеріїв у загальній оцінці тендерних пропозицій/пропозицій. Питома вага цінового критерію/вартості життєвого циклу не може бути нижчою ніж 70 відсотків, крім випадків застосування процедури конкурентного діалогу. Однак у електронній системі закупівель відсутня технічна можливість щодо проведення закупівель з розрахунком життєвого циклу, чи оголошення закупівлі без очікуваної вартості у разі якщо застосовується розрахунок вартості життєвого циклу. Враховуючи викладене та у разі оприлюднення оголошення закупівлі із застосуванням розрахунку вартості життєвого циклу, як діяти Замовнику під час розрахунку очікуваної вартості, оскільки оприлюднена ним очікувана вартість закупівлі буде меншою ніж вартість за розрахунком вартості життєвого циклу?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2