Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1276 / 1266
Якщо кошторисна вартість робіт 500 тис. грн, а сума фінансування на поточний рік 40 тис. необхідно проводити скорочену процедуру чи можна заключити прямий договір на поточний рік в межах фінансування?
Відповідь
27.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1324 / 1320
Департамент проводить визначення вартості комунального майна для надання в оренду чи викуп.Для цього робиться конкурсний відбір експертів для проведення експертної оцінки комунального майна по визначеній адресі, згідно Положення "Про конкурсний відбір для проведення експертної оцінки комунального майна" затвердженого Рішенням міської ради. З переможцями укладається договір на здійснення незалежної оцінки.Чи потрібно здійснювати спрощену закупівлю , коли сума договорів по цьому коду послуги перевищить 50,00 тис?
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1530 / 1439
Доброго дня. Ми, Фермерське господарство "Качура Василя Івановича" являємося переможцем серед фермерських господарств на території сільської ради, яка надає нам кошти на безповоротній основі на підтримку розвитку фермерського господарства у 2020 році у сумі, що перевищує 200 тис.грн.. Дані кошти перераховані на казначейський рахунок, який відкритий на нашу організацію. Цікавить питання: чи повинні ми оголошувати дану закупівлю в СЕЗ Prozorro, так як це кошти, що надає сільська рада, але ми не являємося Замовником в розумінні Закону "Про публічні закупівлі" (100% приватна власність)? Якщо так, то яку закупівлю оголошувати: відкриті торги чи спрощену закупівлю? Дякуємо.
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1359 / 1385
Підприємство має намір придбати нові автомобілі. але у звязку з відсутністю достатніх коштів для закупівлі, підприємство має намір придбати автомобілі у лізинг (послуги фінансового лізингу). п.5 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі", передбачено, що дія закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: послуги фінансових установ, у тому числі міжнародних фінансових організацій, щодо надання кредитів, гарантій, лізингу, та послуги, допоміжні до фінансових послуг. Керуючись вище зазначеним, просимо надати розяснення чи можливе укладання договору фінансового лізингу автомобіля без проведення процедури закупівлі (відкриті торги).
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1153 / 1170
Розтлумачте, будь ласка ст. 3 Закону , частину 5:Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: пункт 18:послуги за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону. Чи можливо сюди відносити послуги за укладеними договорами між юридичними особами, лікарськими закладами для надання послуг пацієнтам лікарні , чі це відноситься до договорів між сіимецними лікарями та населенням
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2