Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.09.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6662 / 6627
Доброго дня. Замовником проводиться процедура відкритих торгів, яка поділена на 2 лоти. Після визначення переможців від одного із учасників надійшла скарга (21.09.2017) до АМКУ по лоту №2. 26.09.2017 АМКУ прийняв скаргу до розгляду. З 22.09.2017 замовник має право на укладання договору по лоту №1 але не має можливості опублікувати договір. Питання: при прийнятті АМКУ скарги до розгляду блокується вся процедура закупівлі чи тільки той лот, по якому скарга? Якщо блокується вся процедура, то замовник має право на заключення договору по лоту 1 з подальшим його оприлюдненням після розблокування закупівлі? або заключення договору по лоту №1 має відбутися після розблокування процедури?
Відповідь
28.09.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6698 / 6738
Перед початком проведення процедури (відкриті торги) стосовно закупівлі робіт з реконструкції приміщення необхідно здійснити коригування наявної проектної документації (розроблена декілька років тому) та провести її експертизу після коригування. ПИТАННЯ: 1. Коригування проектної документації та її експертиза - це роботи згідно пункту 22 частини 1 статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" проектування (коригування проектної документації) та супровідні роботам послуги (експертиза) чи це послуги (зазначаємо один з кодів ДК 021:2015 - 7100000)? 2. Якщо коригування проектної документації та її експертиза це роботи, то який код ДК 021:2015 зазначаємо в дужках згідно розділу ІІІ Порядку визначення предмета закупівлі?
Відповідь
28.09.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8797 / 8822
Очікувана вартість предмету закупівлі зазначена в додатку до річного плану 120 000,00 грн. Проведено моніторинг та укладено договір з переможцем на 110 000,00 грн. На даний час договір використано на 20 000,00 грн. У зв’язку з підвищенням ринкових цін та товар переможець розриває договір. Чи можливо у строчці додатку до річного плану де заплановано 120000,00 грн. внести зміни зменшивши очікувану вартість, яка на даний час складає 90000,00 грн. та здійснити закупівлю? Чи необхідно новою строчкою запланувати даний предмет закупівлі?
Відповідь
28.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7865 / 7742
Доброго дня! При наданні учасником тендерної пропозиції Замовник приймає рішення про відмову учасникові в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника у випадку, якщо юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (пункт 10 частини 1 статті 17 Закону). В свою чергу Замовником зазначено, що інформацію про відсутність підстави надають у довільній формі за підписом уповноваженої особи учасника та завірену печаткою (у разі її використання). Чи є доцільно відхилити учасника, у разі ненадання зазначеної інформації, коли очікувана вартість закупівлі 170 000,00 грн. з ПДВ?
Відповідь
28.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7040 / 7036
Доброго дня! Згідно з вимогами тендерної документації в складі тендерних пропозицій учасники надають документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору: - статут, - наказ про призначення, - протокол (виписка з протоколу) або рішення засновників, або довіреність, або доручення, або інший належний документ, що підтверджує повноваження посадової (посадових) особи (осіб) учасника на підписання документів пропозиції та договору; документом, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції (якщо таке забезпечення передбачено оголошенням про проведення процедури закупівлі). В складі пропозиції одного з учасників надано статут, наказ про призначення директора, протокол загальних зборів засновників про призначення директора та довіреність на керівника проектів і програм підприємства. Довіреність на вищезазначену особу видана директором та уповноважує представника підприємства формувати документи, пов’язані з участю в тендерних закупівлях, представляти інтереси підприємства при участі в тендерах, підписувати документи тендерної пропозиції, договори та угоди. Директор не підписував жодного документу тендерної пропозиції окрім довіреності на керівника проектів і програм. Саме ця особа підписала всі документи тендерної пропозиції і, скоріш за все, буде підписувати договір. Чи повинен був учасник торгів в складі тендерної пропозиції надавати наказ про призначення керівника проектів і програм підприємства? Чи наданих учасником документів достатньо згідно з вимогами тендерної документації?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2