Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
928 / 926
Доброго дня!Якщо виникає нагальна потреба в проведенні ремонтних робіт, поточного ремонту в підпорядкованому закладі освіти (Наприклад :прорвало трубу,чи зірвало дах в приміщенні)і проведення необхідних робіт перевищить вказану в законі суму,понад 50 тисяч.Чи можна якимось чином виставити в системі договір як звіт про виконаний договір і не проводити спрощену/допорогову закупівлю, так як ремонт повинен бути терміново виконаний?
Відповідь
15.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1086 / 1056
Чи можна застосовувати статтю 631 п.3 ЦКУ, (сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення) при процедурі звіт про укладений договір (закупівля Covid-2019). Предмет договору: перевезення медичних працівників
Відповідь
15.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1033 / 1044
Доброго дня! Питання 1: Роз’ясніть , будь-ласка, яким чином планувати кошти, які надходять для лікувального закладу – комунальному некомерційному підприємству від НСЗУ за відповідним договором надання медичних послуг? (Кошти НСЗУ надходять за Договором, укладеним до кінця поточного року на орієнтовну суму. Щомісяця на початку місяця за рахунком надходять авансові платежі за поточний місяць і корегувальні платежі за звітом – по факту зафіксованих реально наданих послуг за попередній місяць. Загальна орієнтовна сума договору внесена в фінансовий план підприємства – ЛЗ, але може коригуватись. Кошти надходять через звичайний банк.) Варіант 1. Як нові додаткові кошти, які надійшли в конкретний окремий місяць і можуть плануватись окремо від тих, які надходили раніше, але «закриті» тендерними чи звичайними договорами? Варіант 2: Чи як і було раніше з коштами загального фонду? Лімітна довідка видана в січні на весь рік, кошти надходять за планом надходжень помісячно, а закупівлю слід планувати, виходячи з суми, що в лімітній довідці на конкретний предмет закупівлі на весь рік? Приклад : Договір з НСЗУ укладено з 01.04.2020р. загальна орієнтовна вартість до кінця року – 10млн.грн. на усі витрати. В тому числі і зарплату. На початку квітня надійшло 900тис.грн. – авансовий платіж. З них в квітні на медикаменти заплановано і закрито укладеним звичайним договором 49 тис. грн. (звіт про укладений договір). Решта коштів запланована на інші цілі. На початку травня за звітом надійшло 10тис. грн. за квітень – підсумкові кошти за попередній місяць. Також на початку травня за рахунком надійшло 900тис. грн. авансового платежу за травень. В травні на медикаменти планується використати тільки 190тис. грн. Можна провести спрощену закупівлю? Чи, потрібно враховувати квітневі використані кошти на цей предмет закупівлі і проводити вже відкриті торги? Питання 2: Як називати джерело фінансування цих коштів НСЗУ - Джерело фінансування : - «Власний бюджет(кошти від господарської діяльності підприємства)», чи «кошти місцевого бюджету», чи «інші кошти»? Дякую за відповідь!
Відповідь
15.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1069 / 995
Звернення
Відповідь
15.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1212 / 1265
Доброго дня! У зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про публічні закупівлі», а саме виключення з норми Закону такої підстави для проведення переговорної процедури закупівлі, як «відсутність конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності альтернативи», виникло питання стосовно здійснення закупівлі поштових марок вартістю понад 200 тис. Так, положеннями ст. 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» передбачено, що виключно Національний оператор (АТ «Укрпошта») має право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу. При цьому, Законом України «Про публічні закупівлі» встановлено виключний перелік підстав для проведення переговорної процедури закупівлі. Зокрема, згідно пп.2 ч. 2 ст. «переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: …2) якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків:… відсутність конкуренції з технічних причин…». Враховуючи наведені положення законодавства просимо надати роз’яснення стосовно того яким чином (з використанням якої процедури закупівлі) необхідно проводити закупівлю поштових марок вартістю понад 200 тис. після 19 квітня 2020 року?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2