Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.10.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8622 / 8420
Нами було оголошено відкриті торги на суму 685000 грн. Через відсутність достатньої кількості учасників нами було прийнято рішення перейти до переговорної процедури закупівлі. Чи можливо на переговорній процедурі закупівлі збільшити ціну предмету закупівлі або збільшити ціну за одиницю товару не збільшуючи суми закупівлі? Дякуємо за відповідь!
Відповідь
03.10.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5628 / 5582
Доброго дня. Чи поширюється дія Закону України "Про публічні закупівлі" на торги, організатором (замовником) яких виступає ДП "Антонов" ? Якщо ні, то на яких підставах?
Відповідь
03.10.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7103 / 6858
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення в разі якщо у тендерні документації прописано обов'язкове надання гарантійного листа виробника, а у торгах приймає участь виробник та його представник (дистриб'ютор) чи може в подальшу це розглянуто, як порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів) та притягнуто до відповідальності , як виробника та і його представника. Дякую!
Відповідь
03.10.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6710 / 6520
Першотравенське МЖКП є замовником, який здійснює діяльність в окремих сферх господарювання. На даний час укладаємо договір для перевезення вугілля протягом опалювального сезону 2017-2018 рр.. Як вірно внести в план та викласти звіт про укладений договір, якщо частково сума буде оплачена у 2017 році, а частково у 2018 році (згідно актів виконаних робіт)?
Відповідь
03.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6789 / 6913
У абзаці 2 частини 5 статті 28 ЗУ Про публічні закупівлі 2 та 3 речення читаються:"Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендеру та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п’ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій.". Як цю норму Закону, а саме - ці речення, трактувати, щоб вони не заперечували одне одному?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2