Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.10.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7509 / 7147
Часто в документації, що вимагається Замовником, трапляються документи котрих не видає Виробник (з країн Євросоюзу наприклад). Ми як імпортери не в змозі надати наприклад "акт постановки труб, які виготовляються за ДСТУ Б В.2.5-32:2007, на серійне виробництво згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-6:2009" так як за кордоном виробництво нормується стандартами ISO і не регламентує надання подібних актів. Ми не в змозі надати подібні проміжні акти, протоколи по окремих пунктах того ж ДСТУ Б В.2.5-32:2007. Ми маємо сертифікат відповідності, імпортованих товарі даному ДСТУ Б В.2.5-32:2007 загалом (серт. УкрСЕПРО), та не можемо мати проміжні акти,атестати,свідоцтва так як Виробник їх не надає. Яку відповідь нам надати Замовнику в даній ситуації? Не надання документів, що вимагаються Замовником, спричинить відхилення нашої пропозиції. Не можемо ми вимагати в Виробника з Італії, наприклад, "свідоцтво про атестацію та галузь атестації випробувальної лабораторії виробника згідно п.10.5.1 ДСТУ Б.В.2.7-151:2008", тому що в них немає такої лабораторії при виробництві. На що опиратися, щоб надати лист-розяснення, в якому зазначаємо ЗАКОНОДАВЧІ ПІДСТАВИ ненадання відповідних документів?
Відповідь
09.10.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6137 / 6217
Доброго дня. По закупівлі UA-2017-06-08-000917-b було визначено переможця, укладено і опубліковано, на майданчику(e-tender), договір з переможцем торгів. На стадії поставки товару з'ясувалося, що переможець (далі постачальник) не може виконати умови закупівлі та умови договору. В зв'язку з цим договір з постачальником був розірваний. Чи можливо розглядати пропозиції наступних по списку учасників електронних торгів по закупівлі UA-2017-06-08-000917-b?
Відповідь
09.10.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
10137 / 9675
В результаті пориву трубопроводу виникла необхідність в проведенні послуг з поточного ремонту пошкоджених приміщень будівлі. З метою визначення обсягів збитків та визначення шляхів ліквідації наслідків аварії був розроблений технічний кошторис на виконання послуг з поточного ремонту приміщень будівлі. Страховою компанією нам були відшкодовані витрати спричинені аварією на підставі зазначених документів. Просимо надати відповідь чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на такий випадок. Це запитання виникло тому, що Замовник буде проводити закупівлю послуг з інших видів поточного ремонту, очікувана вартість яких перевищує вартісні межі, встановлені абзацом другим частини першої статті 2 Закону.
Відповідь
09.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8485 / 8346
ФОП «Сичова Ганна Сергіївна» як учасник торгів, що проводяться згідно Закону України «Про публічні закупівлі» висловлює Вам повагу та просить надати відповідь на наступні запитання. Оголошено відкрити торги згідно тендерної документації учасники закупівель у складі пропозиції обов’язково повинні надати оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб'ютора, уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки запропонованого товару, який є предметом закупівлі цих торгів у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені тендерною документацією та тендерною пропозицією учасника торгів. Вразі, якщо одночасно у торгах участь приймає виробник товару та його представник та надає гарантійний лист від того ж самого виробника продукції, який приймає участь самостійно, то під час кваліфікації пропорцій Замовником може буте розцінене дане, як порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)? Також просимо надати відповідь вразі, якщо при перевірці Антимонопольним комітетом Україні певної закупівлі одночасно приймав участь виробник товару та його представник та надає гарантійний лист від того ж самого виробника продукції, який приймає участь самостійно в даних торгах, чи може бути розцінене, це як порушення передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)?
Відповідь
09.10.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6880 / 6791
У зв'язку із реорганізацією територіальних органів, управління в районах були приєднані до Головного управління в області. В результаті всі витрати на оплату комунальних послуг ( електроенергія, газопостачання) "лягли" на плечі Головного управління. Є ймовірність, що за наступні три місяці, ми перевищимо поріг 200 тис. по кожному коду ДК. Як правильно вчинити: оголошувати відкриті торги, чи можна рішенням тендерного комітету вирішити укласти прямий договір у зв'язку із непередбачуваними обставинами - реорганізацією?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2