Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1778 / 1814
За 2020 рік заключено договір (із змінами) на постачання газу природнього на суму 539,7 тис. грн. У 2021 році проведено двічі відкриті торги, 26.02.2021 р. заключено угоду з новим переможцем. В січні 2021 р. була заключена додаткова угода із старим постачальником (20%) на суму 115,5 тис. грн. Як нам проплатити за лютий 2021 р.-201,5 тис. грн.? Якщо відповідно до ЗУ "Про державні закупівлі" статті 40 п.5 "вартість таких послуг повинна не перевищувати 50%", в нашому випадку перевищує.Чи можемо ми провести переговорну процедуру на суму боргу? Друге питання:на корекційно- розвиткові послуги для дітей з особливими потребами заключено договір на проведення занять із штатними фахівцями , кошти передбачені по КЕКВ 2111, 2120. В журналі бюджутна бухгалтерія №8(680) лютий 2021р. прочитала, що такі послуги є закупівлею. В такому разі, по якому ДК 021:2015 відображати, і чи дійсно потрібно проводити закупівлю в прозоро?
Відповідь
05.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1521 / 1623
Два рази не відбулась спрощена закупівля по молоку. Заключили договір без використання електронної системи. Піднялась ціна на ринку. Чи потрібно чекати 90 днів щоб підняти ціну?
Відповідь
05.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1639 / 1688
Шановні панове! Наше Товариство з обмеженою відповідальністю «МОБАЙЛ ХЕВІ МАШІНЕРІ» (ідентифікаційний код: 43729853) (далі – Товариство) створено та функціонує відповідно до законодавства України. Основним видом економічної діяльності є оптова торгівля машинами й устаткованням (код КВЕД 46.69). У рамках цієї діяльності та відповідно до положень чинного законодавства України Товариство, як учасник, бере участь у державних закупівлях, порядок проведення яких врегульовано Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Так, відповідно до пункту 9 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі в разі, якщо у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів). При цьому, пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» передбачено, що в Єдиному державному реєстрі у тому числі містяться такі відомості про юридичну особу: «інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу).». Всі зазначені відомості щодо бенефіціарів нерезидентів нашого Товариства були внесені до Єдиного державного реєстру державним реєстратором у встановленому законодавством порядку. Однак, під час отримання відомостей з Єдиного державного реєстру для підтвердження відповідності нашого Товариства вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» та відсутності підстав у замовників для відхилення нашої пропозиції, ми зіткнулися із проблемою, що частина відомостей щодо бенефіціарів не відображається у витягу. Зокрема дані щодо серії та номеру паспорту. У свою чергу, під час звернення до державного реєстратора, нам було підтверджено, що всі ці дані внесені до Єдиного державного реєстру належним чином, але під час формування витягу вони шифруються та не відображаються у зв’язку із тим, що відносяться до персональних даних та мають окремий режим опублікування. У зв’язку із викладеним, люб’язно просимо повідомити, яким чином, наше Товариство, як учасник публічних закупівель має можливість підтвердити відсутність підстав для відхилення тендерної пропозиції або відмови в участі у переговорній процедурі закупівлі з підстави зазначеної у пункті 9 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», та відповідно, наявність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у повному обсязі інформації, передбаченої пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». З повагою,
Відповідь
04.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1456 / 1454
Доброго дня! Відповідно до пункту 7 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» не можуть визначатися або призначатися уповноваженими особами посадові особи та представники учасників, члени їхніх сімей, а також народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та депутати міської, районної у місті, районної, обласної ради. Чи може бути призначеної уповноваженою особою з питань публічних закупівель депутат міської об’єднаної територіальної громади в державній установі, яка знаходиться в іншій об’єднаній територіальній громаді. Адже будь-яких обмежень для депутатів об’єднаної територіальної громади в Законі України «Про публічні закупівлі» не має.
Відповідь
04.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1420 / 1511
Добрий день! Просимо надати розяснення щодо розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 846-р «Про визначення державної установи «Професійні закупівлі» централізованою закупівельною організацією», а саме: п.3 другого абзацу "згідно з додатком 2 зазначена централізована закупівельна організація проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів згідно з додатком 4 за рахунок коштів державного бюджету з 1 січня 2021 року." Суть питання. Замовники зазначені в додатку 2 зобов'язані передавати ЦЗО закупівлі лише за рамковими угодами, а процедури відкритих торгів/спрощених закупівель можуть проводити самостійно чи мають передавати на ЦЗО всі закупівлі зазначені в додатку 4 незалежно від типу процедури закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2